czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 1 lutego 2008
  • wyświetleń: 2762

Wybrano najlepszych sportowców

Kolejny już raz wybrano najlepszych sportowców Powiatu Bielskiego, którzy w minionym roku osiągnęli wybitne rezultaty i przysporzyli kibicom wiele radości.

Wybrano najlepszych sportowców
Kasia Piłocik


Najwybitniejszym sportowcem ostaniego roku uznano judoczkę Katarzynę Piłocik, zawodniczkę MKS-u Czechowice, a to głównie za sprawą zdobytego przez nią wicemistrzostwa Europy w kategorii seniorek.

Wyróżni zawodnicy:
Judo – Katarzyna Piłocik i Jakub Kubieniec (MKS Czechowice-Dziedzice)
Kajakarstwo – Mariusz Ruczyński, Bartosz Jonkisz, Karol Dobrzyński, Mateusz Bochenek, Justyna Jurzak, Katarzyna Wróbel (wszyscy Gwarek Czechowice-Dziedzice)
Kajak-Polo – Kamila Bujnicka, Marzena Wala, Paweł Michalec, Łukasz Pilarz (wszyscy UKS Kaniów) Kolarstwo –Bartłomiej Wawak (ULKS Victoria Kozy)
Lekkoatletyka – Arkadiusz Świerkot (UKS Olimp Mazańcowice), Kinga Jonkisz i Krzysztof Kajstura (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
Łucznictwo – Anna Hoczek i Sebastian Kruczek (UKS Jaworze), Kamil Socha i Tomasz Pomorski (KS Jaworze)
Jeździectwo – Aleksandra Musiał i Alicja Grygier (JKS Międzyrzecze)
Piłka Nożna – Arkadiusz Gołąb, Mateusz Żyła, Maciej Sadlok (wychowankowie LKS Pasjonat Dankowice)
Narciarstwo – Maciej Bydliński, Stefan Hula, Robert Dziurkiewicz (wszyscy Sokół Szczyrk), Beata Szymańczak i Krzysztof Stec (LKS Klimczok Bystra)
Saneczkarstwo – Damian Waniczek, Andrzej Laszczak, Karolina Waniczek, Natalia Waniczek, Damian Fender (wszyscy LKS Jastrząb Szczyrk), Łukasz Goryl i Natalia Gagatek (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

Wyróżnieni trenerzy:
Bogusław Tyl (MKS Czechowice-Dziedzice), Edward Apel (Gwarek Czechowice-Dziedzice), Katarzyna Pilarz i Dariusz Pilarz (UKS Kaniów), Piotr Karkoszka (ULKS Victoria Kozy), Piotr Krupiński (UKS Olimp Mazańcowice), Jan Kobędza (MOSiR Czechowice-Dziedzice), Stanisław Hoczek (UKS Jaworze), Lucjan Socha (KS Jaworze), Julita Kasztelnik (JKS Międzyrzecze), Andrzej Sadlok (LKS Pasjonat Dankowice), Mariusz Jendryczko (LKS Czaniec), Tomasz Węgrzynkiewicz i Bronisław Porębski (Sokół Szczyrk), Krzysztof Wańczyk i Włodzimierz Waluś (SMS Szczyrk), Paweł Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

Wyróżnieni działacze:
Krzysztof Adamiec (Prezes UMKS Czechowice-Dziedzice), Jan Bury (Firma „Bury Turs” wspierająca Sokoła Szczyrk), Jacek Drążyk (działacz ULKS Ligota), Bolesław Folek (Prezes MKS Czechowice-Dziedzice), Mieczysław Borowy (Prezes Zarządu Głównego TKKF w Warszawie)

Cała gala miała miała wspaniałą oprawę oraz znamienitych gości z Konsulem Republiki Czeskiej i prezydentem Bielska Białej na czele. Byli również wybitni sportowcy i olimpijczycy wśród nich Zbigniew Pietrzykowski, Marian Kasprzyk, Grzegorz Kotowicz czy Stefan Hula.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.

mike / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.