czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 lutego 2008
  • wyświetleń: 1261

Kto sportowcem roku w Czechowiach?

5 lutego o godzinie 15.00 w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Gala Sportu. Podczas imprezy organizowanej wspólnie przez czechowicki MOSiR i MDK oraz Gazetę Czechowicką poznamy laureatów plebiscytu na sportowca i trenera roku.

Reklama

Swój sezon podsumują sekcje rekreacyjne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sportowe podsumowanie roku 2007 uświetnią występami Orkiestra Dęta MDK oraz zespół taneczny Gest.

Po wielu latach nieobecności na seniorskie parkiety siatkarskie wracają i kobiety, i mężczyźni. Jednym z punktów programu będzie oficjalna prezentacja siatkarskich teamów. Ponadto najmłodsi zawodnicy z sekcji judo MKS MOSiR zaprezentują publiczności swe umiejętności. Na dzieci będzie czekał słodki poczęstunek.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Czechowic-Dziedzic do wzięcia udziału w sportowym podsumowaniu roku. Wstęp jest wolny.

Więcej czytaj w Gazecie Czechowickiej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.