Reklama

Sport

  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 1914

W Bronowie punktów się nie zbiera! 5. porażka staje się faktem...

Rotuz tradycyjnie zagrał miły dla oka mecz. Jednak za bycie miłym punktów się nie dostaje! Kolejna porażka - tym razem już 5. - staje się faktem!

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
W Bronowie punktów się nie zbiera! 5. porażka staje się faktem...


Po ograniu czwartoligowego MRKSu Czechowice-Dziedzice w Pucharze Polski wydawało się, że mecz z rezerwami Goczałkowic da jakieś punkty ekipie z Bronowa. Jednak Puchar Pucharem a liga, ligą... Rotuz po swojemu grał ofensywnie, ciekawie i odważnie, jednak również nieskutecznie w ofensywie i nieuważnie w defensywie.

Wynik meczu na korzyść Rotuza powinien otworzyć Szczelina, który już w 2. minucie "objechał" bramkarza i gdy należało umieścić piłkę w pustej bramce, postanowił uderzyć niecelnie. Standardowo zemsta przyszła szybko - gospodarze już w 16. minucie byli skuteczni i wyszli na prowadzenie. Tempo meczu zdecydowanie spadło, jednak Rotuz ciągle liczył na odrobienie strat. Ta sztuka się udała tuż przed przerwą, kiedy to bramkę głową zdobył Strzelczyk po dośrodkowaniu Rodaka.

Po zmianie stron Rotuz mógł wyjść na prowadzenie. Niestety w sytuacji sam na sam spudłował Rodak. Klasycznie sytuacja się zemściła po kilku minutach, gdy rzut karny na gola zamienił gracz Goczałkowic. "Jedenastkę" sprokurował Bieńko za zagranie piłki ręką, a na domiar złego po kilku minutach obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Mimo gry w osłabieniu dobrą okazję miał po raz kolejny Adamczyk, jednak strzał był niecelny. I tym razem... po kilku minutach rywal zdobył kolejnego gola... Rotuz zdołał jeszcze odpowiedzieć po golu Skęczka, łapiąc kontakt w końcówce meczu. Ostatecznie jednak to Goczałkowice postawiły "kropkę nad i" zdobywając czwartego gola i zamykając wynik tej rywalizacji.

Z kronikarskiego obowiązku należy odnotować, że rezerwy Rotuza przegrały z Bestwinką 1:5 bo bardzo słabej grze. Tutaj przynajmniej wynik był sprawiedliwy...

LKS Goczałkowice II vs Rotuz Bronów 4:2 (1:0)
  • 13′ Piesiur
  • 41′ Strzelczyk
  • 55′ Maślorz
  • 74′ Rakowski
  • 88′ Skęczek
  • 90+2′ Róg


LKS Goczałkowice II: Śleziak, Domagała, Maślorz (70′ Wyrobek), Piesiur, Grygier, Maśka, Lipniak, Bieroński, Flasz (60′ Róg), Nadolski (60′ Rakowski), Benek (80′ Kochman)

Rotuz: Miłkowski (46′ Granatowski), Tański (72′ Wronka), Mencnarowski, Bieńko, Strzelczyk (55′ Wieczorek), Świerkot (75′ Stanclik), Feruga, Rodak, Adamczyk, Szczelina (63′ Skęczek)
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj