czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 lutego 2008
  • wyświetleń: 1715

Czechowiccy wf-iści zagrają w piłkę

Nauczyciele wychowania fizycznego z naszego miasta zostali zaproszeni na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Pracowników Oświaty (oprócz zespołów z naszego kraju wystąpią drużyny z Holandii, Rosji, Czech i Niemiec). Zawody odbędą się 8 i 9 marca w Tczewie.

Reklama

12 drużyn będzie przez dwa dni grało najpierw w dwóch grupach po 6 drużyn, a drugiego dnia wg lokaty w swojej tabeli o poszczególne miejsca w całym turnieju. Województwo śląskie będą reprezentowały 3 drużyny: Czechowice-Dziedzice, Pszczyna i Sosnowiec.

Reprezentacja naszego miasta będzie się składała z następujących nauczycieli: Mariusz Maławy, Łukasz Podkański, Michał Gazda, Wojciech Kudrys, Tomasz Zużałek, Łukasz Żurek, Tomasz Szary, Sławomir Błachut.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.