Sport

  • 10 października 2023
  • wyświetleń: 1473

Rotuz Bronów na remis. Czarna seria porażek w końcu przerwana

Materiał partnera:

Czarna seria porażek Rotuza Bronów została w końcu przerwana. Jednak bronowianie powinni mieć spory niedosyt wynikający z faktu, iż z Jaworza wracają bez kompletu punktów...

Rotuz Bronów na remis. Czarna seria porażek w końcu przerwana
Rotuz Bronów na remis. Czarna seria porażek w końcu przerwana · fot. Artur Grabski


W pierwszej części meczu Rotuz wyglądał naprawdę bardzo dobrze, jednak jak zwykle był problem ze skutecznością. Wynik meczu otworzył Wronka ładując piłkę do bramki z dosyć bliskiej odległości. Nie musiało to być jedyne trafienie bronowian w pierwszej połowie. Idealną sytuację zmarnował Adamczyk, uderzając głową nieatakowany, minimalnie obok słupka.

Prócz tego Rotuz nagminnie stwarzał sytuacje bramkowe, jednak już nie tak klarowne. Jak wszyscy wiemy, niewykorzystane sytuacje się mszczą, a w przypadku ekipy Jaworza wystarczyła jedna kontra, jeden strzał i piłka wylądowała w bramce Granatowskiego dając remis. Tak też zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej części gry widowisko już bardziej się wyrównało. Trener Kubica dokonał zmian personalnych, które wniosły sporo jakości. Efektem było wyjście na prowadzenie po pięknym strzale z dystansu Skęczka. Rotuz miał znów sytuacje, aby dobić rywala, jednak w dobrych sytuacjach piłka mijała nieznacznie bramkę rywala.

W odpowiedzi po zagraniu piłki ręką we własnym polu karnym przez stopera Rotuza, sędzia był zmuszony podyktować rzut karny, pewnie zamieniony na bramkę wyrównującą. Od tego momentu czasu na zdobycie goli nie było już zbyt wiele i mecz zakończył się podziałem punktów.

GKS Czarni Jaworze vs KS Rotuz Bronów
  • 26′ Wronka
  • 38′ Zelek
  • 72′ Skęczek
  • 79′ Sacha - rzut karny


Czarni: Abram, Pustelnik, Malchar, Zelek, Matula, Płoszaj, Makowski, Gawlak (46′ Adamczyk), Waszek (70′ Koperniak), Pezda

Rotuz: Granatowski, Tański, Mencnarowski, Bieńko, Strzelczyk (81′ Cyroń), Wronka, Pisarek, Rodak (65′ Feruga B.), Dzida (65′ Wieczorek), Szczelina (65′ Skęczek), AdamczykJeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj