Sport

  • 18 października 2023
  • wyświetleń: 2741

Osiem goli w Bronowie. Rotuz łatwo i przekonująco gromi rywala zza miedzy

Rotuz wygrał łatwo i przekonująco z KS Międzyrzecze. Rywal nie sprawił większego kłopotu, dzięki czemu gospodarze mogą z lekkim optymizmem patrzeć w przyszłość.

Osiem goli w  Bronowie. Rotuz łatwo i przekonująco gromi rywala zza miedzy
Osiem goli w Bronowie. Rotuz łatwo i przekonująco gromi rywala zza miedzy · fot. Rotuz Bronów


W spotkaniu, które od zawsze wzbudzało dodatkowe napięcie, tym razem obyło się bez większych emocji. Rotuz grał z niewidzianą dawno dozą luzu. Jedna z pierwszych akcji przyniosła gola Adamczyka, który ładnie opanował piłkę w polu karnym rywala i lewą nogą uderzył pod poprzeczkę.

Dosyć szybko prowadzenie zostało podwyższone przez Szymona Skęczka i gdy wydawało się, że wynik jest pod kontrolą, niespodziewanie do głosu doszli rywale. Indywidualny rajd gracza Międzyrzecza skończył się dobrym podaniem, po którym partner z drużyny zdobył gola kontaktowego. Okazało się, że był to jedynie incydent, a nie zapowiedź wyrównanego widowiska - jeszcze przed przerwą Wronka zdobył gola na 3:1.

Po zmianie stron przyjezdni wyglądali, jakby na boisku znajdowali się za karę, natomiast Rotuz kontynuował trening strzelecki zdobywając jeszcze 4 gole. W drugiej odsłonie gry na listę strzelców wpisali się Adamczyk, Dzida, Szczelina i Mencnarowski z rzutu karnego. Warto dodać, że ten ostatni miał dwie próby z "wapna", jednak przy drugiej wyczuł go bramkarz.

Rotuz zdobył ważne jesienne punkty i może z optymizmem czekać na mecz z bardzo silną Jasienicą.

Rotuz Bronów vs KS Międzyrzecze 7:1 (4:1)
12′ Adamczyk
32′ Skęczek
33′ Skrobisz
36′ Wronka
52′ Mencnarowski - rzut karny
55′ Dzida
67′ Adamczyk
89′ Szczelina

Rotuz: Granatowski, Tański (46′ Wieczorek), Mencnarowski, Bieńko (72′ Stanclik), Cyroń, Wronka (65′ Rodak), Feruga D. (60′ Świerkot), Pisarek, Strzelczyk, Skęczek (46′ Dzida), Adamczyk (72′ Szczelina)

KS Międzyrzecze: Kenig, Stanisławski, Duźniak, Kościuch, Tański R., Lech, Staśto, Szewczyk (66′ Gruszecki), Ogórek, Sendera (46′ Kieczka), Skrobisz

Facebook Rotuza Bronów
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj