![[ZDJĘCIA] Pół tysiąca zawodników na starcie Biegu Niepodległości!](https://img.czecho.pl/ib/d76fc07fef79ab2168c232c2f10debaa/12/2023/11/xxxi_bieg_niepodleglosciowy_bieg_glowny_na_dystansie_10km_pierwsza_trojka_i_dekor_5a60.jpg)
Reklama
Sport
- 18 listopada 2023
- wyświetleń: 5000
Czechowicki Klub Motocyklowy: kalendarz, licytacje i bal Andrzejkowy dla Beniaminka Psika!
Za nami:
Tej jesieni oprócz grudniowych Motomikołajów Czechowicki Klub Motocyklowy organizuje serię przedsięwzięć, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację małego Beniamina Psika cierpiącego na zespół CHARGE.

CKM Czechowicki Klub Motocyklowy to grupa, która od kilku lat aktywnie działa na terenie naszej gminy. Zrzesza motocyklistów głównie z gminy Czechowice-Dziedzice, ale nie tylko. Od początku działania grupa propaguje bezpieczny styl jazdy motocyklem oraz promowanie turystyki motocyklowej tej dalszej jak i bliższej.

Klub stara się także pomagać dzieciom z terenu gminy. CKM zorganizował już pierwsze Czechowickie Motomikołaje, Dzień Dziecka oraz zakończenie wakacji dla podopiecznych Czechowickiego Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie. Od niedawna CKM działa również jako Stowarzyszenie CKM Motocykliści Dzieciom i jest wpisany w Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych, poz. 27.
Teraz, aby pomóc Beniaminowi, CKM wydaje kalendarz charytatywny, organizuje zbiórki gadżetów i voucherów, przeprowadza licytacje andrzejkowe oraz organizuje Charytatywny Bal Andrzejkowy na rzecz chłopca.

- Wszystkie osoby o wielkim sercu, chcące wesprzeć akcje dla Benia, mające możliwość podarowania vouchera lub gadżetu na licytację, a także wszystkich chcących policytować się troszkę o ciekawe rzeczy zapraszamy na naszą stronę - mówi Prezes Zarządu Stowarzyszenia CKM Łukasz Cebula.
- Zapraszamy do kontaktu z zarządem stowarzyszenia firmy i osoby prywatne mające możliwość zafundowania lub zasponsorowania artykułów spożywczych na bal i inne osoby mogące w jakikolwiek sposób sprawić, aby puszka dla Benia była jak najbardziej zapełniona - dodaje.
Licytacje, informacje na temat balu oraz wszystkich naszych poczynań znajdziecie na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087922988266.
Szczegóły dotyczące balu andrzejkowego, który odbędzie się w sobotę 18 listopada, znajdziecie na poniższym plakacie:

Reklama
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematPolicjant z Czechowic-Dziedzic o złotym sercu. W szczytnym celu stworzył bajkowy obraz

Gorący temat[WIDEO, FOTO] Zagrali dla 5-letniej Zuzi. Za nami koncert charytatywny Nowej Inicjatywy

[WIDEO] Festyn charytatywny dla Olka na stadionie w Zabrzegu

Gorący tematZa nimi 32 dni marszu i ponad 800 km. Dotarli do Santago de Compostela dla Mikołajka!

Czechowiczanie przejdą 825 kilometrów aby pomóc Mikołajkowi
