Sport

  • 11 listopada 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 4005

[WIDEO] Boczne boisko stadionu w Zabrzegu zostało zmodernizowane. Obiekt ma też oświetlenie

Zakończył się montaż oświetlenia na świeżo zmodernizowanym bocznym boisku stadionu przy ul. Stadionowej 30 w Zabrzegu. Obiekt został w pełni rozświetlony.

Boczne boisko stadionu w Zabrzegu zostało zmodernizowane. Obiekt ma też oświetlenie
Boczne boisko stadionu w Zabrzegu zostało zmodernizowane. Obiekt ma też oświetlenie · fot. Facebook / LKS Sokół Zabrzeg


Prace podsumował LKS Sokół Zabrzeg, który będzie korzystał z boiska. - Na własne oczy zobaczyliśmy, że była to udana, generalna próba świateł. Dzięki nowemu systemowi oświetlenia nasze drużyny z sekcji piłkarskiej będą miały możliwość przeprowadzenia wieczornych treningów - napisał klub w mediach społecznościowych.

Reflektory zostały sfinansowane przez sponsorów klubu - firmy MPack Poland oraz Safety First. - Podziękowania płyną również do dyrektora MOSiR Czechowice-Dziedzice, Pawła Łękawy, za pomoc przy montażu. Dzięki Wam ciągle się rozwijamy i mamy możliwość dysponowania profesjonalnym zapleczem dla naszych zawodników - dodał LKS Sokół Zabrzeg.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.