Sport

  • 18 listopada 2023
  • 27 grudnia 2023
  • wyświetleń: 8063

WOŚP zagra już po raz 32.! Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu

Za nami:

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku po raz kolejny zagra "orkiestra" pod batutą Jurka Owsiaka. Wydarzenia związane z 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach patronatem objął burmistrz Marian Błachut. Trwa nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu!

Ruszył nabór wolontariuszy31. Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 29.01.2023
31. Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 29.01.2023 · fot. Aneta Curzydło Fotografia


O rozpoczęciu naboru wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP poinformowano w poniedziałek 20 listopada w mediach społecznościowych.

Jak zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach? Poniżej krótka instrukcja.

  1. wchodzimy na https://iwolontariusz.wosp.org.pl/
  2. klikamy "zostań wolontariuszem",
  3. wpisujemy swój pesel,
  4. jeżeli nie był*ś nigdy Wolontariuszem, to system przeniesie Cię to rejestracji. Jeżeli był*ś, to przejdziesz do procesu logowania,
  5. wybieramy puszkę tekturową lub eskarbonkę lub eSkarbonkę i puszkę tekturową - oczywiście czechowicki sztab WOŚP zachęca do ostatniej opcji,
  6. klikamy szukaj sztabu i wybieramy #7349 Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach,
  7. potwierdzamy dane adresowe, wrzucamy zdjęcie i... to wszystko!


Rejestracja trwa tylko do 2 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania miejsc. W ten sam sposób można zarejestrować swojego podopiecznego, czyli osobę niepełnoletnią. Jak to zrobić? Wystarczy wejść do systemu na swoim numerze pesel i zaznaczyć "chcę zarejestrować podopiecznego".

- Potrzebujemy Was. Bez Was ten Finał się nie odbędzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Najszybciej i najprościej będzie napisać do nas na Facebooku. Oczywiście odpowiemy też na maile - zachęca czechowicki sztab WOŚP.

Czechowicki finał odbędzie się w CH Stara Kablownia. Patronat objął burmistrz Marian Błachut31. Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 29.01.2023 · fot. Aneta Curzydło Fotografia


Tradycyjnie czechowicki finał WOŚP odbędzie się w centrum handlowym Stara Kablownia. Podobnie jak w ubiegłych latach w inicjatywę włączył się burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

- Postanowiłem jako burmistrz objąć patronatem działania, które czechowicki sztab będzie organizował w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie naszego miasta. Proszę każdą osobę, każdego mieszkańca, o włączenie się do finałowego grania - mówi burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

- Wierzymy, że dzięki naszej współpracy uda się stworzyć niesamowity finał i pobić kolejny rekord zbiórki. Zachęcamy wszystkich do działania z nami. Szukamy sponsorów, wolontariuszy i świeżej krwi, która pozwoli nam udoskonalić 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach - dodaje Dominika Baścik z czechowickiego sztabu WOŚP.Wszystkich potencjalnych partnerów, sponsorów i wolontariuszy zachęcamy do kontaktu ze sztabem WOŚP Czechowice-Dziedzice.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.