czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 21 lutego 2008
  • wyświetleń: 1168

MRKS Czechowice - Przełom Kaniów 4:1

MRKS Czechowice-Dziedzice pokonał w towarzyskim meczu Przełom Kaniów 4:1. Trzykrotnie do bramki zespołu z A-klasy trafiał Gilewicz.

Nowy nabytek klubu z ulicy Legionów pokonywał bramkarza rywali w 17, 30 i 79 minucie.Do przerwy gola dołożył również Marcin Michalik i do szatni MRKS schodził z przewagą trzech bramek. Piłkarze z Kaniowa honorowe trafienie zaliczyli w ostatniej chwili. W 90 minucie gola zdobył Bartłomiej Litwin.

MRKS we wcześniejszych sparingach w lutym wygrał z Unią Ząbkowice oraz Wyzwoleniem Chorzów, przegrał natomiast z Orłem Mokre.