czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 22 lutego 2008
  • wyświetleń: 2190

Wybrano nowy zarząd klubu MRKS!

Prawie cztery godziny trwało walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MRKS Czechowice, które odbyło się w czwartkowy wieczór w strażnicy OSP Dziedzice. Swoją czteroletnią kadencję zakończył obecny zarząd, w jego miejsce członkowie wybrali nowy - ośmioosobowy, który dał sobie na początek dwa tygodnie czasu na wybranie między sobą nowego prezesa, wiceprezesa oraz sekretarza klubu.

Wybrana została również nowa komisja rewizyjna, w skład której weszli: ustępujący prezes Kazimierz Polok, dotychczasowy członek komisji rewizyjnej Zbigniew Gach, oraz Cezary Czapiga, który do tej pory był członkiem zarządu.

Na zebranie przybyli m.in. burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, były burmistrz Jan Berger, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Adam Leśnik, radni Alicja Ogiegło, Fryderyk Czader, oraz Stanisław Pindel, który wybrany został przewodniczącym zebrania.

Na wstępie głos zabrał ustępujący prezes Kazimierz Polok, który podziękował członkom, kibicom i sympatykom klubu za czteroletnią współpracę. Następnie przewodniczący Stanisław Pindel odczytał w punktach porządek zebrania.

Szczegółowe sprawozdanie finansowe za 2007 rok przedstawił pan Zbigniew Gach. Po jego odczytaniu członkowie jednogłośnie go zaakceptowali.

W czasie zebrania dochodziło również do licznych dyskusji. Swoje opinie, uwagi i zastrzeżenia przedstawiali sympatycy klubu. Głos zabrali również burmistrz Marian Błachut, jego poprzednik Jan Berger, oraz prezes honorowy MRKS Jacek Łaszczok, znany bardziej pod pseudonimem Stachursky.

W końcowej części zebrania swoją opinię wyraził również trener drużyny seniorów Artur Toborek, który stwierdził że brak wyboru prezesa klubu na dzisiejszym zebraniu, może niekorzystnie wpłynąć na aspekty sportowe czechowickiego zespołu, gdyż do rozgrywek pozostało niewiele czasu, a do załatwiania wszelkich transferów, czy prowadzenia negocjacji, a w konsekwencji do podpisywania umów potrzebny jest sternik klubu, który pod tymi umowami złoży swój podpis.

W tym momencie swoją pomoc zadeklarował były prezes Kazimierz Polok, który obiecał że wprowadzi „nowy” zarząd w struktury klubu, aby ten mógł łatwiej podjąć w swoim gronie wszelkie wiążące decyzje.

W skład nowego zarządu weszli m.in. Jacek Łaszczok, oraz dyrektor MOSiR-u Adam Leśnik.

Skład nowego zarząd klubu MRKS Czechowice-Dziedzice:
Jacek Łaszczok, Adam Leśnik, Mirosław Przemyk, Robert Kubica, Łukasz Żmij, Piotr Kocoń, Marek Grabiec, Sebastian Zygmunt.

Skład komisji rewizyjnej:
Kazimierz Polok, Zbigniew Gach, Cezary Czapiga.

walcownia.prv.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.