czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 lutego 2008
  • wyświetleń: 1221

Czechowiccy siatkarze rewelacją IV ligi

Wręcz rewelacyjnie spisują się - jak na razie - podopieczni Agaty Krywult w rozgrywkach IV ligi. W ostatni weekend znowu wzbogacili swój dorobek o 6 punktów.

Reklama

Po łatwym zwycięstwie 3:0 w sobotę na wyjeździe z najsłabszą drużyną ligi AZS Katowice, w niedziele nasi siatkarze rozegrali świetny mecz z dotychczasowym liderem BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, który również wygrali 3:0 (17, 14, 21).

W meczu z BBTS-em naszym siatkarzom wchodziło prawie wszystko: dobra zagrywka, niezły odbiór, ale przede wszystkim doskonale zagrali w ataku i bloku. Świetne spotkanie rozegrał Krzysztof Błachut, ale pozostali zawodnicy niewiele mu ustępowali i nawet zawodnicy, którzy z ławki wchodzili na boisko nie odbiegali grą od swoich kolegów i również dołożyli swoją cegiełkę do efektownego zwycięstwa.

Trzeba wspomnieć również o 7 zawodniku naszej drużyny: gorącej czechowickiej publiczności, która w liczbie ok. 120 widzów swoim żywiołowym dopingiem motywowała zespół do coraz to lepszej gry i efektownych zagrań.

Po tych zwycięstwach nasz zespół został liderem rozgrywek w II grupie IV ligi, mając rozegrany o jeden mecz mniej od pozostałych zespołów.

W najbliższy weekend nasz zespół rozegra dwa trudne mecze. W sobotę na wyjeździe zagra z HALNYM Węgierska-Górka, a w niedzielę o 11.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 4 nasi siatkarze podejmować będą wicelidera tabeli - drużynę OLIMPII Goleszów. Zapraszamy kibiców!

(TAB)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.