Sport

  • 6 stycznia 2024
  • 30 stycznia 2024
  • wyświetleń: 2553

Wsparliśmy razem z Wami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Ile zebraliśmy?

Przez lata Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapisała się jako organizacja wspierająca działalność w zakresie ochrony zdrowia. W tym roku firma pless intermedia - wydawca portali pless.pl, czecho.pl oraz tychy.info - dołączyła do szerokiej grupy organizacji, które wspierają WOŚP! Wpłat można było dokonywać do poniedziałku 29 stycznia do północy! Wspólnie udało nam się zebrać ponad 9 tysięcy złotych!

eskarbonka


32. Finał WOŚP odbył się 28 stycznia. Mottem tegorocznej akcji jest "Tu wszystko gra OK!". Z kolei cel 32. Finału WOŚP to "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". W niedzielę setki tysięcy wolontariuszy w blisko 1600 Sztabach zbierało pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek. Pieniądze można było wpłacać także na internetowe zbiórki. Wciąż trwają internetowe aukcje. Środki zbierane były nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie!

Tegoroczny Finał jest wyjątkowy dla naszego portalu - po raz pierwszy przyłączyliśmy się do akcji nie tylko jako partner medialny pszczyńskiego Finału, ale również organizując własną zbiórkę za pomocą eSkarbonki.

Razem z Wami udało nam się zebrać 9 tysięcy 293 złotych! Dziękujemy, że wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

WOŚP 2024, eskarbonka

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.