Sport

  • 16 stycznia 2024
  • 27 stycznia 2024
  • wyświetleń: 3603

Będzie się działo! Z okazji 32. finału WOŚP odbędzie się "Sportowa Sobota"

W tym roku czechowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje wraz z MOSiRem "Sportową Sobotę". W ramach wydarzenia w sobotę 27 stycznia odbędą się 4 wydarzenia.

Będzie się działo! Z okazji 32. finału WOŚP odbędzie się "Sportowa Sobota"
Będzie się działo! Z okazji 32. finału WOŚP odbędzie się "Sportowa Sobota" · fot. Materiały organizatora


W ramach "Sportowej Soboty" odbędą się turnieje piłki nożnej dla dzieci, piłki nożnej halowej OPEN "Gramy dla WOŚP", maraton pływacki "Na Fali z WOŚP" oraz "Disco na lodzie dla WOŚP".

Program i szczegóły "Sportowej Soboty"

  • 9.00 - 16.00 - Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w Szkole Podstawowej numer 6 w Czechowicach-Dziedzicach


  • 9.00 - 16.00 - Turniej Piłki Nożnej halowej OPEN Gramy dla WOŚP w Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach


Obowiązują zapisy. Aby zgłosić swój udział wystarczy wysłać e-mail na adres bielskaliga6@gmail.com oraz w temacie wpisać "Turniej WOŚP". Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator, który jest Bielska Liga Szóstek, pobiera wpisowe - minimum 50 zł, które przekażą do puszki sztabu WOŚP Czechowice-Dziedzice.

  • 9.00 - 12.00 - maraton pływacki "Na Fali z WOŚP" na czechowickim basenie "Wodnik"


Zgłoszenie uczestnictwa w maratonie następuje poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i przekazanie jej organizatorom. Kartę można odebrać w dniu wydarzenia obok kasy krytej pływalni "Wodnik" w godzinach od 9.00 do 12.00.

Impreza ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych - dzieci, młodzież oraz dorosłych - o ile nie posiadają przeciwwskazań do pływania. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział pod opieką i na odpowiedzialność prawnego opiekuna. Koszt wstępu na basen dla uczestników maratonu będzie wynosił dowolną kwotę, która zostanie przekazana do puszki WOŚP umieszczonej przy kasie basenowej.

Uczestnik, który zechce brać udział w wydarzeniu, będzie pływał maksymalnie 40 minut.

  • 17.00 - 20.00 - disco na lodzie dla WOŚP na lodowisku MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.


Impreza z DJ Krzysztof Sieracki. Strefę gastronomiczną zapewni Warownia Pszczyńskich Rycerzy. Bilet wstępu na lodowisko to dowolna kwota, którą będzie można wrzucić do puszki WOŚP. Będzie istniała możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

Będzie się działo! Z okazji 32. finału WOŚP odbędzie się "Sportowa Sobota"
Będzie się działo! Z okazji 32. finału WOŚP odbędzie się "Sportowa Sobota" · fot. Materiały organizatora

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.