Sport

  • 23 stycznia 2024
  • wyświetleń: 1773

Zawodnicy BKT Advantage nie do zatrzymania na Antypodach!

Materiał partnera:

Aż dwóch reprezentantów BKT Advantage SuperLiga, którzy występowali w barwach zespołu z Bielska-Białej w rozgrywkach LOTTO Superligi w sezonie 2022 i 2023 LOTTO ciągle grają w Australian Open!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Zaledwie 19-letnia Linda Noskova, po tym jak w 3 rundzie brawurowo wyeliminowała z turnieju światową jedynkę Igę Świątek, dość szybko awansowała do ćwierćfinału. Przy stanie 3:0, jej rywalka Ukrainka Elina Svitolina była zmuszona zakończyć przedwcześnie spotkanie z powodu kontuzji.

Nie do zatrzymania w grze podwójnej jest także Tomas Machac, który w parze z Chińczykiem Zhizhen Zhangiem w meczu decydującym o wejściu do 1/8 pokonali parę rozstawioną z numerem #3 Salisbury/Ram.
Tomas już podczas FINAL FOUR 2k22 w decydującym o tytule mistrzowskim spotkaniu przeciwko CKT Grodzisk Mazowiecki, zaprezentował swoje olbrzymie umiejętności deblowe, odnosząc zwycięstwo z Jiri Lehecką przeciwko Janowi Zielińskiemu oraz Łukaszowi Kubotowi.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj