Sport

  • 25 stycznia 2024
  • wyświetleń: 1827

Aukcje WOŚP: karykatura Mariusza Pudzianowskiego z autografem i dzieło pensjonariuszy DPS

Już w niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Jak zawsze oprócz tradycyjnej zbiórki odbywają się także licytacje w serwisie allegro.pl. Sprawdziliśmy, jakie aukcje z Czechowic-Dziedzic można znaleźć na tym portalu.

Fragment karykatury Mariusza Pudzianowwskiego
Fragment karykatury Mariusza Pudzianowskiego wraz z autografem · fot. Sebastian Kapias


Jedną z ciekawszych aukcji przygotowanych przez czechowiczan jest licytacja karykatury Mariusza Pudzianowskiego z autografem, wykonana przez mikołowskiego policjanta Sebastiana Kapiasa z Czechowic-Dziedzic. Przedmiot został wystawiony przez "Sztab Kopernik" z Łazisk Górnych.

Karykatura Mariusza Pudzianowskiego z autografem · fot. Allegro.pl / Sztab Kopernik


Ciekawą aukcje przygotowali także pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach-Dziedzicach - ręcznie wykonany przez mieszkańców zestaw na bal karnawałowy dla dwóch osób, który zawiera czapeczkę i maskę.

Zestaw karnawałowy maska + czapka od pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej · fot. Allegro.pl / amm222


Podkreślmy, że powyższe aukcje odbywają się jedynie na portalu allegro.pl. Licytacje będą na nas czekać także podczas wydarzeń w ramach czechowickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - między innymi podczas piątkowego karaoke w pszczyńskim Tapster Pubie oraz w niedzielę w CH Stara Kablownia.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.