• 2 marca 2008
  • wyświetleń: 1416

Czechowiccy karatecy na podium

W sobotę 1 marca w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Ogólnopolski Turniej Seido Karate w którym udział wzieli zawodnicy reprezentujący nasze miasto.

W konkurencji kata (prezentacja techniki) 1. miejsce w kategorii od 14 do 18 roku życia Paweł Wilczyński zdobył 1 miejsce wygrywając z dużą przewagą punktową ze starszymi od siebie o kilka lat zawodnikami. W konkurencji kumite (walka) Knock-down 3. miejsce w kategorii +70kg do 17 lat wywalczył Paweł Białka tocząc zacięte pojedynki stojące na
wysokim poziomie.

Chłopcom z Czechowic nie odstaje wynikami dziewczyna. Dominika Wilczyńska (14 lat) zajęła 3. miejsce za dwoma 17-letnimi dziewczynami w konkurencji kata.

Turniej ten był dobrym sprawdzianem dla Czechowickich zawodników przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się 17 maja w Żarach.