Sport

  • 19 lutego 2024
  • wyświetleń: 1243

Halowe Mistrzostwa Polski w tenisie!

Materiał partnera:

Aż cztery medale wywalczyli zawodnicy reprezentujący barwy Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage Bielsko-Biała podczas zakończonych w minioną niedzielę Halowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn. Impreza wróciła do tenisowego kalendarza po prawie 4-letniej przerwie. Gospodarzem imprezy był Leszno Tenis Klub.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


W grze pojedynczej mężczyzn w finale zmierzyło się dwóch tenisistów BKT Advantage. Tym razem złoty medal zawisł na szyi Karola Filara, który w decydującym pojedynku okazał się lepszy od Alana Bojarskiego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1/6:2. Alan jednak dzień wcześniej triumfował w grze podwójnej (jego partnerem był Oskar Grzegorzewski Klub Tenisowy Mera), także z Leszna wyjechał aż z dwoma krążkami.

Ponadto medal koloru brązowego w deblu kobiet zdobyła Karolina Mazurek w parze z Justyną Sasiak (Klub Sportowy Grzegórzecki).

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj