czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 marca 2008
  • wyświetleń: 1200

Połowiczny sukces siatkarzy w IV lidze

Nie udało się naszym siatkarzom utrzymać miana drużyny niepokonanej w IV lidze. W sobotę po bardzo ciekawym i wyrównanym meczu przegrali 1:3 (21,-28,-17,-24) z Halnym Węgierska Górka. Porażka ta nie wpłynęła deprymująco na naszych zawodników i w niedzielnym meczu przeciwko dotychczasowemu wiceliderowi drużynie Olimpii Goleszów znowu zagrali znakomite spotkanie i wygrali 3:0 (26,18,14).

Reklama

Świetne spotkanie kibice obejrzeli zwłaszcza w I secie , w którym przez cały czas trwała wyrównana walka punkt za punkt ale ostatecznie nasi siatkarze wygrali go do 26. Po raz kolejny w naszym zespole bardzo dobrze funkcjonował blok który -przy tak wyrównanym meczu- był tym języczkiem u wagi, co przechylił szalę zwycięstwa na naszą korzyść. W pozostałych setach drużyna OLIMPII stawiała zacięty opór ale gospodarze swoją bardzo skuteczną grą z każdą piłką powiększali przewagę i ostatecznie wygrali dość wysoko.

Zespół OFS MOSiR wystąpił w składzie: Łukasz Stawowski-kapitan, Daniel Pawlik, Rafał Bogacz, Krzysztof Błachut, Krzysztof Łukasik, Dariusz Kubica, Adrian Wiewióra, Rafał Wejster-Libero oraz Jakub Czorny, Wojciech Widawski, Maciej Musioł, i Jarosław Płachno.

Pomimo porażki w sobotnim meczu drużyna OFS MOSiR nadal pozostała liderem rozgrywek w grupie II będąc aktualnie o 1 set lepszy od drugiego w tabeli zespołu MCKiS Jaworzno, który przyjeżdża na mecz do Czechowic już w najbliższą sobotę 8 marca.

Zapraszamy kibiców, siatkarze obiecują spore emocje. Początek spotkania w sobotę o godz.17.00 natomiast w niedzielę o godz. 11.00 rywalem naszego zespołu będzie drużyna Quo Vadis Zabrze. Mecze - jak zawsze - będą rozegrane w sali Szkoły Podstawowej nr 4.

Tadeusz Berger

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.