czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 11 marca 2008
  • wyświetleń: 1331

Cenne zwycięstwo OFS MOSiR

Pełną zdobyczą punktową zakończyły się zmagania naszych siatkarzy w sobotnio-niedzielnych spotkaniach w grupie 2 IV ligi. Szczególnie cenne jest sobotnie zwycięstwo 3:1 nad silnym zespołem MCKiS Jaworzno.

Początek meczu był bardzo trudny, nasi zawodnicy nie umieli sobie poradzić z doskonale grającym przeciwnikiem, w efekcie porażka w I secie do 17. Wprowadzone przez trenerkę zmiany już w końcówce tego seta wprowadziły nutkę optymizmu i nadziei na następne sety. Znowu bardzo dobra gra i po wyrównanym oraz zaciętym meczu zwycięstwo naszych siatkarzy stało się faktem.

Niedzielne spotkanie stało na nieco niższym poziomie. Słabiej niż zwykle funkcjonował blok naszych siatkarzy, a zagrywka też pozostawiała sporo do życzenia. Drużyna „Quo Vadis” z Zabrza okazała się jednak nieco mniej wymagającym rywalem, dzięki czemu – mimo słabej gry – czechowiccy siatkarze, wygrywając 3:0, zgarnęli całą zdobycz punktową.

Wyniki:

OFS MOSiR Czechowice-Dziedzice – MCKiS Jaworzno 3:1
(17, 22, 21, 19)
OFS MOSiR Czechowice-Dziedzice – UKS „Quo Vadis” 3:0
(18, 21, 14)

Skład zespołu:

Łukasz Stawowski (kpt.), Krzysztof Rachwał, Daniel Pawlik, Rafał Bogacz, Krzysztof Błachut, Wojciech Widawski, Krzysztof Łukasik, Maciej Musioł, Dariusz Kubica, Jarosław Płachno, Adrian Wiewióra i Libero – Rafał Wejster.

W tabeli siatkarze OFS MOSiR-u nadal zajmują pierwsze miejsce z 2 punktami przewagi nad Olimpią Goleszów, mając do rozegrania jeszcze zaległy mecz z I rundy w Jaworznie.
W najbliższym tygodniu w sobotę drużyna OFS MOSiR wyjeżdża do Łazisk na mecz z Polonią, natomiast w niedzielę, tradycyjnie o godz. 1100 w sali SP 4 będą grać z drużyną Zagrody Buczkowice.