czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 marca 2008
  • wyświetleń: 1272

Wywiad z prezesem MRKS Czechowice

Od ponad dwóch tygodni klub ma nowego prezesa. Podczas walnego zebraniu sprawozdawczo-wyborczego członkowie dokonali wyboru zarządu, który po kilku dniach spośród siebie wybrał prezydium. Prezesem klubu został Łukasz Żmij, z którym redakcja mrks.czechowice.pl (nowy oficjalny serwis klubu) przeprowadziła wywiad.

Reklama

mrks.czechowice.pl : Jakie cele stawiasz sobie na najbliższą przyszłość, co wspólnie z nowym zarządem chciałbyś osiągnąć, być może zmienić w Klubie ?

Łukasz Żmij : - Jeden z celów wyznaczyło nam walne zebranie, czyli nawiązanie rozmów z LKS Ligota Centrum, oraz LKS Sokół Zabrzeg, dotyczące połączenia się i stworzenia jednego mocnego klubu. Co do pozostałych kwestii, to chcemy przede wszystkim naprawić atmosferę wokół klubu, jak i chyba co najważniejsze - awansować do IV ligi. Czy będą zmiany w klubie – wydaje mi się, że zmiany już są, gdyż do zarządu weszli zupełnie nowi ludzie, którzy nigdy w ten sposób nie byli związani z klubem, a co do dalszych zmian to czas pokaże.

Więcej czytaj na mrks.czechowice.pl target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.