czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 marca 2008
  • wyświetleń: 3462

MRKS Czechowice zmieni nazwę?

Nie tak dawno zmieniły się władze piłkarskiego klubu MRKS Czechowice-Dziedzice, wybrano nowego prezesa. Teraz może zmienić się... nazwa samego klubu.

MRKS Czechowice zmieni nazwę?


- Nie wiem jeszcze jak będzie nazywał się nasz klub. Nazwa Walcownia, na której się wychowałem, już nie ma racji bytu, bo tego patrona już nie ma. - powiedział w ostatnim wywiadzie dla "Echa" Jacek Łaszczok. - Może kogoś zachęci propozycja zostania sponsorem tytularnym i wtedy za jednym zamachem będziemy mieli nazwę i pieniądze, bez których o sportowych sukcesach nie ma nawet co marzyć - dodał.

Czyżby zatem klub doczekał się nowej nazwy? Taka praktyka jest powszechnie stosowana w drużynach występujących nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Groclin Grodzisk Wielkoposlki poczyna sobie nadspodziewanie dobrze, dw ekstraklasie oglądaliśmy zawodników reprezentujących Amicę Wronki, Kolportera Kielce (obecnie Korona) i Dospelu Katowice. Sponsora tytularnego miała również Legia Daewoo Warszawa. Tylko czy znajdzie się firma zainteresowana taką współpracą?

Popularny Stachursky, który odpowiada za wizerunek klubu, środków na jego prowadzenie chce szukać również w innych miejscach.

- Chcemy iść drogą, która prowadzi do powstania jednego mocnego klubu w naszym regionie, wspieranego przez Urząd Miasta, burmistrza i radnych, ale także skutecznie szukającego swoich źródeł dofinansowania i sponsorów. Mam też w planie koncerty z moim udziałem, z pomocą moich znajomych artystów. Dochód z tych występów również wesprze klubową kasę - oznajmił w "Echu" znany piosenkarz.

aka / czecho.pl

Źródło: Echo

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.