Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 17 marca 2008
  • wyświetleń: 4449

Wyniki pływackiego memoriału Dziedzica

W sobotę 15 marca na nowej krytej pływalni w Czechowicach-Dziedzicach zostały zorganizowane zawody pływackie w ramach memoriału im. Stanisława Dziedzica.

W ramach zawodów odbyły się wyścigi w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym, był również wyścig sztafetowy. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe: trzy dla uczniów szkół podstawowych (rocznik 1999 i młodsi, dzieci urodzone w latach 1997-1998, osoby z roczników 1995-1996)i jednej dla gimnazjalistów.

Organizatorami imprezy sportowej byly Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

aka / czecho.pl

-------------------------------------

Wyniki:

Kobiety:

2 i młodsi Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Krywult Klaudyna SP 3 21,86
2. Płonka Angelika SP 2 23,44
3. Borko Klaudia SP 5 25,23
4. Czarniecka Małgorzata SP 5 25,97
5. Zięba Aneta SP 3 35,66
6. Mazur Aleksandra SP 4 41,46

1 - 4 Podstawowa Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Iskrzycka Justyna SP 2 21,36
2. Dziedzic Katarzyna "OLIMP" 23,35
3. Pałcik Joanna SP 2 25,14
4. Moryto Martyna SP 3 25,58
5. Pocięgiel Agnieszka SP 3 26,91
6. Surowiecka Justyna SP 2 27,05
7. Paszek Paulina SP 2 27,78
8. Witek Paulina SP 3 29,81
9. Zięba Aneta SP 3 32,62
10. Płonka Angelika SP 2 33,44
11. Paciorek Joanna SP 3 37,18
12. Laszczak Kamila SP 3 39,26


1 - 4 Podstawowa Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Krywult Oliwia SP 3 21,78
2. Świętek Marianna SP 3 24,70
3. Krywult Kaludyna SP 3 27,06
4. Gryczman Michalina SP 4 27,49
5. Dzida Anna SP 2 Ligota 27,85
6. Paszek Weronika SP 3 31,37
7. Pocięgiel Agnieszka SP 3 31,85
8. Ryszka Dominika SP 5 32,82
9. Czarniecka Małgorzata SP 5 33,00
10. Wlazło Michaela SP 4 34,38
11. Fabin Kinga SP 5 43,00


3 - 4 Podstawowa Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Krywult Oliwia SP 3 17,54
2. Iskrzycka Justyna SP 2 17,65
3. Surowiecka Justyna SP 2 19,21
4. Paszek Paulina SP 2 19,62
5. Swiętek Marianna SP 3 19,74
6. Smagoń Marta SP 2 Ligota 20,32
7. Dziedzic Katarzyna "OLIMP" 22,38
8. Paszek Weronika SP 3 23,29
9. Ryszka Dominika SP 5 24,06
10. Pałcik Joanna SP 2 25,04
11. Laszczak Kamila SP 3 26,69
12. Siatkowska Aldona SP 5 27,89
13. Paciorek Joanna SP 3 30,10
14. Fabian Kinga SP 5 41,24

5 - 6 Podstawowa Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Ubigi Martyna SP 2 0:45,72
2. Kurczyk Klaudia SP 2 0:47,40
3. Szkwarek Aleksandra SP 2 0:48,39
4. Seite Sara SP 4 0:50,16
5. Dziedzic Joanna "OLIMP" 0:51,96
6. Religa Aleksandra "OLIMP" 0:54,34
7. Baran Claudia SP 4 0:58,25
8. Oleksy Sylwia SP 2 1:00,62
9. Waliczek Klaudia SP 2 1:04,68
10. Paszek Angelika SP 4 1:16,81
11. Szczelwa Patrycja SP 2 Ligota 1:19,13
12. Kuś Karolina SP 2 Ligota 1:45,81

5 - 6 Podstawowa Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Markowska Martyna SP 5 0:49,16
2. Iskrzycka Adrianna SP 2 0:52,42
3. Rzepka Marta SP 3 0:56,70
4. Religa Aleksandra "OLIMP" 0:57,42
5. Wizner Oliwia SP 5 0:57,80
6. Polok Karolina SP 2 1:03,88
7. Rąbel Edyta SP Zabrzeg 1:05,57
8. Dyrda Agnieszka SP Zabrzeg 1:07,19
9. Antończak Edyta SP 3 1:08,42
10. Domaradzka Katarzyna SP 3 1:26,15
11. Głogowska Elżbieta SP 3 1:27,22

5 - 6 Podstawowa Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Szkwarek Aleksandra SP 2 0:37,40
2. Kurczyk Klaudia SP 2 0:37,66
3. Czarniecka Dorota SP 5 0:38,35
4. Seite Sara SP 4 0:41,63
5. Makowski Martyna SP 5 0:42,12
6. Iskrzycka Adrianna SP 2 0:42,80
7. Dziedzic Joanna "OLIMP" 0:43,90
8. Baran Klaudia SP 4 0:46,19
9. Waliczek Klaudia SP 2 0:47,52
10. Wizner Oliwia SP 5 0:47,94
11. Oleksy Sylwia SP 2 0:48,50
12. Biernat Karolina SP 2 Ligota 0:50,18
13. Żmuda Kinga SP 2 Ligota 0:53,78
14. Czylok Angelina SP 5 0:56,07
15. Pudełko Miari SP Zabrzeg 0:57,31
16. Antończyk Edyta SP 3 0:58,03
17. Cięcinka Patrycja SP Zabrzeg 1:02,04
18. Ubigi Martyna SP 2 - - - -

Gimnazjum Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Kieloch Kornelia GP 2 33,90
2. Kopeć Karolina GP 2 36,40
3. Lachendro Małgorzata GP 2 37,72
4. Czarniecka Joanna GP 2 38,19
5. Okolus Dorota GP 1 38,83
6. Krzempek Aneta "OLIMP" 39,53
7. Kania Martyna GP Zabrzeg 39,91
8. Dzianach Adriana GP 2 41,16
9. Czaja Maria "OLIMP" 42,74
10. Dudek Jolanta GP 1 45,53

Gimnazjum Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Kopeć Karolina GP 2 0:47,44
2. Okolus Dorota GP 1 0:49,75
3. Krzempek Aneta "OLIMP" 0:52,35
4. Czarnecka Joanna GP 2 0:52,94
5. Czajka Maria "OLIMP" 0:52,96
6. Dzianach Adriana GP 2 1:10,59

Gimnazjum Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Kieloch Kornelia GP 2 41,24
2. Lachendro Małgorzata GP 2 48,94
3. Kania Martyna GP Zabrzeg 49,53
4. Jonkisz Kinga GP 2 51,03
5. Tomanek Joanna GP 2 57,59

Mężczyźni:

2 i młodsi Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Danielczyk Adrian SP 2 16,41
2. Danielczyk Marcin SP 2 18,03
3. Jarczok Bartosz "OLIMP" 18,19
4. Wrzoł Mikołaj SP Zabrzeg 19,70
5. Adamowicz Dawid SP 5 22,28
6. Oleksy Konrad SP 2 26,41
7. Wieliczka Karol SP Zabrzeg 27,81
8. Wójcik Jakub SP 2 27,90
9. Wojtyła Jakub SP 3 32,28
10. Biegun Bartosz SP 2 36,71
11. Adamski Oskar SP 3 38,03
12. Adamiecki Karol SP 3 41,78

1 - 4 Podstawowa Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Strączek Szymon SP 2 20,54
2. Danielczyk Adrian SP 2 21,12
3. Grygierczyk Filip SP 2 22,00
4. Wrzoł Mikołaj SP Zabrzeg 24,47
5. Pysno Łukasz "OLIMP" 24,49
6. Polczyk Tomasz SP 2 25,53
7. Bajger Łukasz "OLIMP" 25,94
8. Kuryła Rafał SP 3 29,61
9. Antończak Robert SP 3 30,68
10. Wrzoł Szymon SP Zabrzeg 31,03
11. Karkula Paweł "OLIMP" 31,66
12. Oleksy Konrad SP 2 34,20
13. Adamiecki Karol SP 3 39,20
14. Biegun Bartosz SP 2 66,59

1 - 4 Podstawowa Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Danielczyk Marcin SP 2 24,71
2. Kubica Dawid SP 4 32,07
3. Wójcik Michał SP 2 33,32
4. Kasprzyk Jakub SP 3 35,37
5. Wójcik Jakub SP 2 36,37
6. Domoradzki Filip SP 3 37,84
7. Adamiecki Oskar SP 3 59,66

3 - 4 Podstawowa Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Grygierczyk Filip SP 2 16,95
2. Strączek Szymon SP 2 17,11
3. Kucharski Krzaysztof "OLIMP" 19,44
4. Wójcik Michał SP 2 19,91
5. Pysno Łukasz "OLIMP" 20,75
6. Pękalski Jakub SP 2 21,22
7. Polczyk Tomasz SP 2 22,21
8. Kania Piotr SP 2 Ligota 23,25
9. Pelczar Szymon SP 3 23,47
10. Bejda Jakub SP 2 Ligota 24,17
11. Bajcer Łukasz "OLIMP" 24,60
12. Gąsiorek Patryk SP 3 25,16
13. Antończak Robert SP 3 25,47
14. Kubica Dawid SP 4 27,34
15. Zarzyka Rafał SP 4 27,71
16. Gola Jakub SP Zabrzeg 29,14
17. Janik Paweł SP 4 29,31
18. Grzegorzek Bartosz SP 5 29,65
19. Kuryła Rafał SP 3 29,94
20. Sapota Kacper SP 4 31,75
21. Krawczyk Krystian SP 3 31,88
22. Karkuła Paweł "OLIMP" - - - -

5 - 6 Podstawowa Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Czuk Przemysław SP 5 0:43,44
2. Hulalka Tomasz SP 2 0:49,69
3. Zięba Artur SP 3 0:50,60
4. Ochman Jan SP 3 0:58,62
5. Szkwarek Marcin SP 2 1:02,61
6. Kubica Sebastian SP 2 1:03,02
7. Stanula Mateusz SP 3 1:03,68
8. Surowiecki Błażej SP 2 1:06,64

5 - 6 Podstawowa Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Czuk Przemysław SP 5 0:43,47
2. Paszek Maciej SP 2 0:47,97
3. Pławecki Piotr SP 5 0:51,91
4. Sowa Michał SP 3 0:54,49
5. Ryszka Sławomir SP 5 0:58,15
6. Rak Bartłomiej SP 3 1:04,41
7. Stanula Mateusz SP 3 1:04,80
8. Ochman Jan SP 3 1:06,06
9. Gola Tobiasz SP Zabrzeg 1:07,34
10. Ryrych Aleksander SP 4 1:12,90

3-4 Podstawowa Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Hulalka Tomasz SP 2 0:36,62
2. Pszek Maciej SP 2 0:37,17
3. Ściskała Sebastian SP Zabrzeg 0:38,40
4. Sowa Michał SP 3 0:39,78
5. Wiśniewski Jakub SP 5 0:40,03
6. Pławecki Piotr SP 5 0:40,22
7. Banet Jakub SP Zabrzeg 0:40,58
8. Gąsiorek Adam SP 4 0:41,11
9. Zięba Artur SP 3 0:42,01
10. Łaszczok Jacek SP 3 0:42,25
11. Surowiecki Błażej SP 2 0:42,94
12. Rak Bartłomiej SP 3 0:43,65
13. Świątek Paweł SP 3 0:43,68
14. Szkwarek Marcin SP 2 0:43,83
15. Ryrych Aleksander SP 4 0:46,89
16. Macura Mateusz SP 2 Ligota 0:48,46
17. Ściskała Michał SP Zabrzeg 0:51,26
18. Garus Marek SP 4 0:51,32
19. Kubica Sebastian SP 2 0:51,87
20. Klimca Kamil SP 4 1:00,43
21. Zieliński Mariusz SP 4 1:21,84

Gimnazjum Dowolny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Panielczyk Adam GP 2 28,35
2. Czuk Aleksander GP 2 30,97
3. Hulalka Kamil "MEWA" 31,33
4. Bogus Maciej GP 2 31,85
5. Englert Dawid "MEWA" 32,15
6. Pilarz Arkadiusz GP 1 33,42
7. Rudawski Artur GP 1 34,75
8. Habowski Jarosław GP 1 35,60
9. Mola Adrian "MEWA" 36,23
10. Kocior Sebastian GP 1 36,25
11. Dzianach Piotr GP 2 37,19
12. Cebula Rafał GP 2 37,40
13. Ryrych Szymon GP 2 37,91
14. Pawlus Marek GP Zabrzeg 38,35
15. Okolus Dominik GP 1 38,54
16. Szwajcer Patryk GP Zabrzeg 39,21
17. Grygierczyk Grzegorz GP Zabrzeg 74,00

Gimnazjum Klasyczny
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Danielczyk Adam GP 2 0:37,30
2. Bogus Maciej GP 2 0:40,53
3. Cebula Rafał GP 2 0:45,94
4. Wójcik Kornel "MEWA" 0:47,97
5. Okolus Dominik GP 1 0:49,92
6. Goliasz Dawid GP 2 0:51,44
7. Gałuszka Bartosz GP 2 1:03,92

Gimnazjum Grzbietowy
Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas
1. Czuk Aleksander GP 2 40,82
2. Ryrych Szymon GP 2 43,75
3. Dzianach Piotr GP 2 44,28
4. Hulalka Kamil "MEWA" 45,60
5. Pawłowski Dawid GP 2 46,44
6. Rudawski Artur GP 1 50,01
7. Mola Adrian "MEWA" 52,41
8. Guzik Paweł GP 2 58,00

Źródło: Obywatelskie Forum Samorządowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.