czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 marca 2008
  • wyświetleń: 1577

Komplet punktów siatkarzy OFS MOSiR

Reklama

Komplet punktów wywalczyli siatkarze OFS MOSiR w sobotnio-niedzielnych spotkaniach IV ligi. W sobotę – przy głośnym dopingu naszych kibiców którzy razem z siatkarzami pojechali na mecz - zwyciężyli na wyjeździe drużynę POLONII Łaziska 3:0, natomiast w niedzielę na własnym parkiecie pokonali drużynę ZAGRODY Buczkowice 3:1.

Niedzielny mecz nie stał na wysokim poziomie, nasi siatkarze zagrali nieco słabiej niż w poprzednich meczach ale i to wystarczyło na słabszy zespół z Buczkowic. W I i II secie nasi siatkarze na początku osiągnęli kilku punktową przewagę i później cały czas kontrolowali grę wygrywając sety do 15 i 18. W III secie na początek cztery zepsute pod rząd zagrywki i drużyna z Buczkowic objęła 5-cio punktową przewagę. Nasz zespół dopiero w samej końcówce seta zdołał dogonić rywala mając nawet trzy piłki setowe, ale ostatecznie – po bardzo emocjonującej walce - set wygrała Zagroda. Czwarty set spotkania już bez historii, siatkarze OFS od samego początku objęli przewagę, by ostatecznie wygrać seta do 19.

W tabeli nasi siatkarze nadal zajmują pierwsze miejsce i o 2 punkty wyprzedzają zespół Halnego Węgierska Górka. Następne mecze drużyna OFS zagra na wyjeździe 29.03 w Katowicach z drużyną UKS PIK natomiast w niedzielę 30 marca w Jaworznie zaległe spotkanie z MCKiS.

POLONIA Łaziska- OFS MOSiR Czechowice-Dziedzice 0:3 (-23,-18,-18)
OFS MOSiR Czechowice-Dziedzice – ZAGRODA Buczkowice 3:1 (15,18,-29,19)

OFS MOSiR: Stawowski Łukasz, Czorny Jakub, Pawlik Daniel, Rachwał Krzysztof, Błachut Krzysztof, Widawski Wojciech, Łukasik Krzysztof, Musioł Maciej, Kubica Dariusz, Wiewióra Adrian, Bogacz Rafał, Wejster Rafał-libero.

TAB

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.