Sport

  • 7 czerwca 2024
  • 22 czerwca 2024
  • wyświetleń: 9169

Ruszył sezon kąpielowy na kąpielisku MOSiR. Sprawdź cennik biletów

W sobotę 15 czerwca rozpoczął się sezon kąpielowy na letnim basenie czechowickiego MOSiR. Ma on trwać do 1 września.

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Basen,MOSiR,Kąpielisko,Lipiec,Lato,Wakacje,LoveCzecho,LoveSilesia,f
Otwarcie sezonu kąpielowego na basenie MOSiR. Znamy cennik biletów - będzie drożej · fot. czecho.pl


Kąpielisko będzie otwarte codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Tradycyjnie na terenie kąpieliska czynne będą basen pływacki i rekreacyjny, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia oraz boisko do siatkówki.

Cennik biletów wstępu w tegorocznym sezonie możecie znaleźć poniżej. Pod nim, dla porównania, tabela ukazująca ceny wejściówek w 2023 roku. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren kąpieliska na cały dzień w godzinach otwarcia. Co ważne, opłata będzie pobierana z góry i nie będzie podlegać zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu lub pogorszenia się warunków atmosferycznych.

Za korzystanie z szafek, które znajdują się na terenie kąpieliska, będzie pobierana dodatkowa opłata, zgodna z aktualnym cennikiem. Będzie również możliwe wypożyczenie leżaków oraz parasoli przeciwsłonecznych za osobną opłatą zgodną z obowiązującym cennikiem. Wydanie sprzętu następuje po wcześniejszym opłaceniu wypożyczenia.

Regulamin kąpieliska, w którym znajdują się wszystkie szczegóły funkcjonowania basenu letniego MOSiR podczas tegorocznego sezonu kąpielowego, jest dostępny TUTAJ.

Cennik kąpieliska MOSiR na 2024 rok
Cennik kąpieliska MOSiR na 2024 rok · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Cennik kąpieliska MOSiR na 2023 rok
Cennik kąpieliska MOSiR na 2023 rok · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.