czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 marca 2008
  • wyświetleń: 1187

Powstaje Klub Kibica MRKS Czechowice

Powstanie "Klub Kibica" MRKS Czechowice-Dziedzice. Tak ustalono na środowym spotkaniu zorganizowanym w kawiarnii Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Reklama

Zorganizowany doping ma dopomóc piłkarzom w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników, okazywać im wsparcie i motywować do do zaciętej walki na murawie. W spotkaniu brali udział członkowie zarządu, piłkarze oraz kibice i sympatycy czechowickiej drużyny. Ci ostatni mieli okazję poznać zawodników, którzy na wiosnę w czerwono-czarnych trykotach na murawę wybiegną po raz pierwszy.

Tych, którzy chcą oglądać naszych graczy na żywo, zachęcamy do zakupu karnetu na dziewięć spotkań rundy rewanżowej. W kasie klubu będą one dostępne od soboty 22 marca w cenie 35 zł. Tańsze niż wcześniej są również wejściówki na pojedyncze mecze, kupić możemy już je za 5 zł.

Zapraszamy wszystkich na mecze MRKS Czechowice. Gorący doping na pewno doda skrzydeł naszym piłkarzom już w tę sobotę o 14.00, kiedy będą grać przeciwko Piastowi Cieszyn.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.