Sport

  • 18 czerwca 2024
  • 21 czerwca 2024
  • wyświetleń: 2700

[WIDEO, FOTO] Sukces trampkarzy UMKS "Trójka"! Wywalczyli awans do 1. ligi!

To był zasłużony awans! Dzięki wygranej 3:1 z GKS Gieksa Katowice młodzi piłkarze UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice zapewnili sobie prawo udziału w 1. lidze!

UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice - GKS Gieksa Katowice - 16.06.2024 · fot. Facebook / UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice


Klub UMKS "Trójka" podkreśla w mediach społecznościowych, że już dawno w klubie nie było awansu na tak wysokim szczeblu rozgrywkowym.

- Drużyna 2009/2010 w pełni zasłużyła na pozycję lidera w tabeli. Systematyczność, upór, niezliczone godziny jednostek treningowych oraz ambicje poprowadziły zespół do zwycięstwa. Chłopaki! Jesteśmy pełni uznania dla Waszych umiejętności i ducha rywalizacji! - podkreśla UMKS "Trójka".

- Łatwo nie było, ale to tylko jeszcze bardziej mobilizowało drużynę do walki. Za sukcesem stoi przede wszystkim ogrom pracy i zaangażowania ze strony trenerów grupy. Mariusz Maj i Andrzej Michalski - efekty Waszej pracy i oddania zaprowadziły drużynę na podium. Dziękujemy także rodzicom zawodników, którzy - bez względu na pogodę - zawsze wiernie wspierali drużynę - dodał czechowicki klub.

Loading...


To nie jedyny sukces, jaki odnieśli młodzi piłkarze UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice. Grupa 2013 awansowała do 2. ligi wojewódzkiej D2!

- To prawdziwa petarda! Gratulacje! Jest praca - są efekty. To świetny zastrzyk energii i motywacji do działania i rozwoju piłkarskich umiejętności - podsumowuje UMKS "Trójka".

Loading...


Ponadto zawodnicy UMKS "Trójka" z rocznika 2012, po 12 wygranych w 14 spotkaniach w 3. lidze wojewódzkiej D2, uzyskali awans do 2. ligi wojewódzkiej!

- Ale były emocje. Brawo dla zespołu i trenerów!!! To ich wspólnie wypracowany sukces!!! Jesteśmy dumni! - podkreśla zespół.

UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 14.06.2024 · fot. Facebook / UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.