Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 21 marca 2008
  • wyświetleń: 2300

MRKS wraca na ligowe boiska!

W Wielką Sobotę na murawę boiska przy ulicy Legionów wybiegną po raz pierwszy tej wiosny, by zmierzyć się w ligowym meczu, zawodnicy MRKS Czechowice-Dziedzice.

MRKS wraca na ligowe boiska!
W sobotę na murawie pojawią się znów piłkarze MRKS. Zapraszamy na mecz!


Po zimowych zmianach we władzach klubu, nowych pomysłach i koncepcjach na rozwój drużyny, tym razem przekonamy się, co przygotowali dla nas piłkarze. Czy wciąż imponują formą i zdołają utrzymać pierwszą w tabeli lokatę?

W sobotę MRKS będzie podejmował na własnym stadionie Piasta Cieszyn. O godzinie 14.00 sędzie zagwiżdze po raz pierwszy. Przypomnijmy, klub z Czechowic zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 34 punktów, Piast jest dziesiąty z 21 pkt.

Dobrze wróżą sparingi, które MRKS pewnie wygrywał, ostatnio nawet pięciokrotnie pokonując bramkarza Zapory Wapienicy. Po raz kolejny znakomicie spisał się Szymon Gilewicz, który zimą dołączył do zespołu. Poza byłym graczem GKS 71 Tychy, do drużyny Artura Toborka dołączyli: Bartosz Mizera (Nadwiślan Góra), Grzegorz Jasiczek i Marcin Maszka (obaj Koszarawa Żywiec), Dariusz Gębala (BKS Stal Bielsko-Biała) i Michał Pasz (Ligota Centrum).

W sobotę do nabycia w klubowej kasie będą również karnety na całą rundę za cenę 35 zł. Bilety pojedyncze możemy już kupić 5 zł. Jak jednak wiadomo, doping i radość ze strzelonej bramki są bezcenne, dlatego zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na ten mecz.

aka / czecho.pl

--------------------------------------

Terminarz spotkań z udziałem MRKS:

Kolejka 16 - 22-24 marca

LKS Radziechowy - Czarni-Góral Żywiec 24 marca, 15:00
Pasjonat Dankowice - Kuźnia Ustroń 24 marca, 15:30
Rekord Bielsko-Biała - Spójnia Landek 24 marca, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Mieszko Piast Cieszyn 22 marca, 14:00
Cukrownik Chybie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 marca, 14:00
Zapora Porąbka - LKS Bestwina 22 marca, 14:00
Morcinek Kaczyce - Sokół Zabrzeg 22 marca, 14:00
Drzewiarz Jasienica - Podhalanka Milówka 22 marca, 14:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 29 marca, 15:00
Podhalanka Milówka - Czarni-Góral Żywiec 29 marca, 15:00
LKS Radziechowy - Morcinek Kaczyce 30 marca, 15:00
Sokół Zabrzeg - Zapora Porąbka 29 marca, 15:00
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 30 marca, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 30 marca, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała 29 marca, 15:00
Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek 6 kwietnia, 15:00
Kuźnia Ustroń - Mieszko Piast Cieszyn 5 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 kwietnia, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina 5 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie - Sokół Zabrzeg 5 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka - LKS Radziechowy 6 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce - Podhalanka Milówka 5 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Czarni-Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice 12 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica - Morcinek Kaczyce 12 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka - Zapora Porąbka 12 kwietnia, 16:00
LKS Radziechowy - Cukrownik Chybie 13 kwietnia, 15:00
Sokół Zabrzeg - MRKS Czechowice-Dziedzice 12 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina - Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń 13 kwietnia, 11:00
Mieszko Piast Cieszyn - Spójnia Landek 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pasjonat Dankowice - Mieszko Piast Cieszyn 20 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina 19 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Sokół Zabrzeg 20 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Radziechowy 19 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie - Podhalanka Milówka 19 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka - Drzewiarz Jasienica 19 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce - Czarni-Góral Żywiec 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 26 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec - Zapora Porąbka 26 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica - Cukrownik Chybie 26 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka - MRKS Czechowice-Dziedzice 26 kwietnia, 16:00
LKS Radziechowy - Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:00
Sokół Zabrzeg - Kuźnia Ustroń 26 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina - Spójnia Landek 27 kwietnia, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Mieszko Piast Cieszyn 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pasjonat Dankowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 maja, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn - LKS Bestwina 1 maja, 16:00
Spójnia Landek - Sokół Zabrzeg 1 maja, 16:00
Kuźnia Ustroń - LKS Radziechowy 1 maja, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Podhalanka Milówka 1 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica 1 maja, 16:00
Cukrownik Chybie - Czarni-Góral Żywiec 1 maja, 16:00
Zapora Porąbka - Morcinek Kaczyce 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4 maja

Zapora Porąbka - Pasjonat Dankowice 4 maja, 16:00
Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 4 maja, 16:00
Czarni-Góral Żywiec - MRKS Czechowice-Dziedzice 4 maja, 16:00
Drzewiarz Jasienica - Rekord Bielsko-Biała 4 maja, 16:00
Podhalanka Milówka - Kuźnia Ustroń 4 maja, 16:00
LKS Radziechowy - Spójnia Landek 4 maja, 15:00
Sokół Zabrzeg - Mieszko Piast Cieszyn 4 maja, 16:00
LKS Bestwina - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 maja, 11:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 11 maja, 16:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Sokół Zabrzeg 11 maja, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn - LKS Radziechowy 10 maja, 17:00
Spójnia Landek - Podhalanka Milówka 11 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 10 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 11 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Morcinek Kaczyce 10 maja, 17:00
Cukrownik Chybie - Zapora Porąbka 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice 17 maja, 17:00
Zapora Porąbka - MRKS Czechowice-Dziedzice 17 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce - Rekord Bielsko-Biała 17 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec - Kuźnia Ustroń 17 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 17 maja, 17:00
Podhalanka Milówka - Mieszko Piast Cieszyn 17 maja, 17:00
LKS Radziechowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 maja, 15:00
Sokół Zabrzeg - LKS Bestwina 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21 maja

Pasjonat Dankowice - Sokół Zabrzeg 21 maja, 17:00
LKS Bestwina - LKS Radziechowy 21 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Podhalanka Milówka 21 maja, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn - Drzewiarz Jasienica 21 maja, 17:00
Spójnia Landek - Czarni-Góral Żywiec 21 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń - Morcinek Kaczyce 21 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Zapora Porąbka 21 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Cukrownik Chybie 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

MRKS Czechowice-Dziedzice - Pasjonat Dankowice 24 maja, 17:00
Cukrownik Chybie - Rekord Bielsko-Biała 24 maja, 17:00
Zapora Porąbka - Kuźnia Ustroń 24 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce - Spójnia Landek 24 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec - Mieszko Piast Cieszyn 24 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 24 maja, 17:00
Podhalanka Milówka - LKS Bestwina 24 maja, 17:00
LKS Radziechowy - Sokół Zabrzeg 25 maja, 15:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy 1 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg - Podhalanka Milówka 31 maja, 17:00
LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica 1 czerwca, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 1 czerwca, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn - Morcinek Kaczyce 31 maja, 17:00
Spójnia Landek - Zapora Porąbka 1 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń - Cukrownik Chybie 31 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Rekord Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 7 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 7 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 7 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka - Mieszko Piast Cieszyn 7 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec - LKS Bestwina 7 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica - Sokół Zabrzeg 7 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka - LKS Radziechowy 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Pasjonat Dankowice - Podhalanka Milówka 14 czerwca, 17:00
LKS Radziechowy - Drzewiarz Jasienica 14 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg - Czarni-Góral Żywiec 14 czerwca, 17:00
LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 14 czerwca, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Zapora Porąbka 14 czerwca, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn - Cukrownik Chybie 14 czerwca, 17:00
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 14 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń - Rekord Bielsko-Biała 14 czerwca, 17:00

Źródło: 90minut.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.