
Sport
- 12 września 2024
- 13 września 2024
- wyświetleń: 1486
MRKS wygrywa z Podbeskidziem II Bielsko-Biała w trzeciej rundzie Pucharu Polski Podokręgu Bielskiego
W meczu 3. rundy Poltent Pucharu Polski Podokręgu Bielskiego MRKS Czechowice-Dziedzice wygrał z trzecią drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała 4:1.

Dzięki wygranej czechowiczanie zameldowali się w półfinale rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała. Gole dla MRKS Czechowice-Dziedzice zdobyli 2x Filip Gajda, Adrian Pindera i Szymon Byrtek.
Loading...
Loading...
ZOBACZ TAKŻE

Udane rozpoczęcie rundy rewanżowej. MRKS wygrał z Błyskawicą Drogomyśl

Koniec rundy jesiennej w rozgrywkach piłkarskich. MRKS mistrzem jesieni 5. ligi gr. 2

Jakie wyniki padły w meczach drużyn piłkarskich z gminy? Raport z 8 oraz 9 listopada

Podsumowanie piłkarskiego weekendu. Raport z 2 listopada

"Nieprzyjemna sytuacja" w meczu LKS Ligota. Piłkarski raport z weekendu 25 i 26 października
![W spotkaniu 11. kolejki V ligi śląskiej, gr. 2 [b]MRKS Czechowice-Dziedzice[/b] wygrał z Beskidem Skoczów 5:1](https://img.czecho.pl/ib/51e56032eca561bf3ff11be34e60de7b/7/2025/10/w_spotkaniu_11_kolejki_v_ligi_slaskiej_gr_2_b_mrks_czechowice_dziedzice_b_wygral_z_beskidem_skoczow_5_1_e775.jpg)
Dwa zwycięstwa i dwie porażki. Piłkarski raport z weekendu 18 i 19 października
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
