czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 960

Kolejne punkty siatkarzy OFS MOSiR

Komplet punktów wywalczyli siatkarze OFS MOSiR w sobotnio-niedzielnych pojedynkach w IV lidze. W sobotę bez trudu pokonali ostatni w tabeli zespól AZS Katowice 3:0 (17,13,22), natomiast w niedzielę wygrali bardzo trudny mecz wyjazdowy w BBTS-em w Bielsku-Białej 3:1 (-22,23,20,17).

Nasi chłopcy w meczu z BBTS-em słabiej zagrali w przyjęciu co automatycznie musiało odbić się na dokładności rozegrania i skuteczności w ataku. Do tego doszła duż ilość zepsutych zagrywek. Na całe szczęście bielscy siatkarze nie potrafili wykorzystać słabszej gry naszego zespołu i to ostatecznie czechowiczanie zwycięsko zakończyli to spotkanie.

W innym bardzo ważnym meczu na szczycie Halny Węgierska Górka pokonał MCKiS Jaworzno 3:1. Aktualnie w tabeli drużyna OFS MOSiR nadal jest liderem i na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w grupie wyprzedza o 2 punkty Halnego i o 5 punktów MCKiS.

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Sali SP 4 nasi siatkarze podejmować będą wicelidera drużynę z Węgierskiej-Górki. Każde zwycięstwo w tym meczu zapewnia naszej drużynie awans do fazy play-off dlatego też doping w tym meczu będzie potrzebny jak nigdy. Serdecznie zapraszamy kibiców.

(TAB)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.