czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1116

Futsal w damskim wykonaniu

10 kwietnia o godzinie 17.30 na parkiecie hali POSiRu w Pszczynie odbędzie się mecz towarzyski halowej piłki nożnej pomiędzy reprezentacją dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego z reprezentacją dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych z Czechowic.

Futsal w damskim wykonaniu
Hala POSiR w Pszczynie


Dla obu reprezentacji mecz ten, powinien być w głównej mierze nagrodą za ogromne zaangażowanie się dziewcząt w turnieje, który odbyły się 11 marca z okazji Dnia Kobiet
w Pszczynie i Czechowicach-Dziedzicach.

Zawodniczki, które otrzymały powołanie do reprezentacji powiatu pszczyńskiego na ten mecz to wyróżniające się piłkarki z: ZSO Pawłowice, ZSR Pszczyna, ZSZiO Wola. Selekcjonerem żeńskiej reprezentacji powiatu jest Marcin Bienioszek. Czechowice-Dziedzice będą reprezentowały zawodniczki z ZS „Silesia”, ZSTiL im. S. Staszica, ZSHU, ZL im. M Curie-Skłodowskiej. Nasze dziewczyny poprowadzi w tym meczu Mariusz Maławy.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców bardzo miłej dla oka piłki nożnej żeńskiej o przybycie i dopingowanie naszych dziewcząt.

Relację z przebiegu meczu oraz galerię zdjęć będzie można zobaczyć na naszym portalu.

Mariusz Maławy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.