Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 14 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 924

Siatkarze OFS MORiS powalczą o awans

Nie załamali się sobotnią porażką z Halnym siatkarze OFS MOSiR i w niedzielę po kolejnym bardzo dobrym meczu pokonali na wyjeździe Olimpię Goleszów 3:0. Zwycięstwo to zapewniło im pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej w 2 grupie IV ligi i awans do półfinałów play-off.

Do meczu w Goleszowie zawodnicy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i od samego początku grali bardzo uważnie w polu i skutecznie w ataku. Kolejny bardzo dobry mecz w naszym zespole zagrał Dariusz Kubica a w polu libero Rafał Wejster, który wybronił wiele ataków gospodarzy . Serdeczne gratulacje dla Pani trener Agaty Krywult i całego zespołu.

Zespół OFS MOSiR w rozgrywkach występował w składzie: Stawowski Łukasz- kapitan zespołu, Czorny Jakub, Pawlik Daniel, Rachwał Krzysztof, Błachut Krzysztof, Widawski Wojciech, Łukasik Krzysztof, Musioł Maciej, Kubica Dariusz, Wiewióra Adrian, Bogacz Rafał, Płachno Jarosław, Wejster Rafał-libero.

W meczach o awans do III ligi nasi siatkarze zagrają w półfinałach z drużyną CORONA Rudniki. W fazie play-off zespoły grają do dwóch wygranych meczy. Pierwszy mecz ( i ew. trzeci) nasi siatkarze zagrają w Czechowicach. Jeżeli okażą się lepsi od zespołu Corony to w finale zagrają z lepszym z pary Halny- MKS Poręba. Również w tym przypadku w pierwszym meczu (i ew. trzecim) nasz zespół będzie gospodarzem. Pewnym awansu do III ligi będzie zwycięzca finałów, natomiast awans drugiego zespołu jest uzależniony od ilości zespołów z naszego okręgu ( tj. woj. śląskiego) które w bieżącym sezonie spadną z II ligi bądź awansują z III do II ligi.

(TAB)

-----------------------------------------

Informacja z 12 kwietnia 2008 r.:

Porażką 2:3 (-22,17,-20,16,-13) zakończył się mecz siatkarzy OFS MOSiR z Halnym Węgierska Górka w przedostatniej kolejce IV ligi siatkarzy. Pomimo porażki nasi siatkarze nadal pozostali liderem w swojej grupie mając jeden punkt przewagi nad swoim sobotnim rywalem.

W niedzielę o godzinie 14.00 w Goleszowie ostatni mecz rundy zasadniczej, który zadecyduje o ostatecznej kolejności w tabeli. Aby zająć 1. miejsce – bez względu na inne wyniki - nasi siatkarze muszą wygrać za trzy punkty. Każdy inny wynik skazuje ich na oczekiwanie wiadomości z innych sal.

Trzymamy za was kciuki i oczekujemy dobrych wiadomości z Goleszowa.

(TAB)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.