czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 15 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1366

Nabór do klubu MRKS Czechowice

Klub MRKS Czechowice ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców z rocznika 2001 – 1995. Zajęcia treningowe odbywają się na stadionie miejskim przy ul. Legionów w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15 – 18. Treningi prowadzą trenerzy Tomasz Zużałek (żaki) i Czesław Jonkisz (trampkarze młodsi).

Trwa nabór do sekcji piłkarskiej (rocznik 1994 - 1991) w klubie młodzieżowym UMKS Trójka Czechowice. Trenerzy Sławomir Błachut (trampkarze starsi) i Michał Gazda (juniorzy młodsi) prowadza swe zajęcia treningowe na stadionie MOSiR-u codziennie w godzinach 15 – 17.

Sokół Zabrzeg prowadzi nabór do sekcji piłki nożnej chłopców z rocznika 1995 i młodsi. Zajęcia treningowe prowadzi trener Zbigniew Sysło we wtorki i czwartki od godziny 15.30. Zbigniew Sysło prowadzi również zajęcia z trampkarzami i juniorami.

We wtorki i czwartki prowadzone są zajęcia treningowe juniorów z klubu Ligota Centrum. Zespół trenuje Bartłomiej Soszka. Treningi odbywają się na boisku przy ul. Wapienickiej w Ligocie o godzinie 18.

Więcej czytaj w Gazecie Czechowickiej.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.