czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 3504

Towarzyski mecz piłki nożnej kobiet

Towarzyski mecz piłki nożnej kobiet


W Pszczynie na parkiecie hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas rozgrywek pucharowych Młodzieżowej Ligi Futsalu doszło do pokazowego spotkania. Na przeciwko siebie stanęły, bowiem kobiece drużyny z Czechowic i Pszczyny. www.foto.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=12862&akt=1 target=_blank class=dodaj>Zobacz zdjęcia!

Mimo, że był to tylko mecz towarzyski wśród licznie zgromadzonej publiczności (większość zawodników grających w pucharze została, aby kibicować) wzbudził sporo emocji. A było, co podziwiać i to nie tylko ze względu na urodę zawodniczek, ale przede wszystkim na ich piłkarskie umiejętności. Szczególnie pierwszy kwadrans gry, przy ogłuszającym dopingu mógł się podobać, zaś bramki, które padały mogły być ozdobą nie jednej piłkarskiej areny.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem, ale chyba nikt nie był z tego powodu zmartwiony wszak miał być to pokazowy mecz przyjaźni i mimo, że zarówno dziewczyny z Pszczyny jak i Czechowic chciały go wygrać nierozstrzygnięty rezultat nie skrzywdził żadnej ze stron, a przez to będzie z pewnością także okazja do rewanżu.

Reprezentacja powiatu pszczyńskiego jako drużyna wypadła troszeczkę lepiej, jednak wśród dziewcząt z Czechowic rewelacyjny mecz rozegrała liderka zespołu Paulina Czader, której indywidualne umiejętności techniczne wzbudzają podziw zgromadzonej publiczności w hali.

Rep. Powiatu Pszczyńskiego – Rep. Czechowic 3:3 (3:2)
Bramki „Pszczyna”: Madeja Beata, Jędrysiuk Marta, Szulik Aleksandra
Bramki „Czechowice”: Czader Paulina (trzy)

Reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta prowadził Mariusz Maławy.
Skład drużyny: Czader Paulina, Haszczyc Paulina (ZSTiL), Jarzyna Katarzyna (ZL), Bury Aleksandra (ZL), Karolina Czarnecka, Marzena Wala, Karina Malczewska, Sabina Pochopień, Łucja Krzyżewska, Zofia Waliczek, Agnieszka Siwiec, Justyna Rozum, Kozik Martyna (wszystkie z ZS „Silesia”).

Reprezentację z powiatu pszczyńskiego poprowadził Marcin Bienioszek a zagrały w niej: w bramce Aneta Brzezinska, Iwona Nycz, Marta Jędrusik (wszystkie z ZS Wola), Karolina Młyńczyk, Izabela Lebioda, Bogusia Szczepanik i Monika Gamża (z ZSO Pawłowice), Ola Szulik i Ania Cofała (ZSR), Monika Pomietło i Beta Madeja (ZSZiO Wola).

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.