Sport

  • 12 czerwca 2003
  • wyświetleń: 999

Wakacyjny turniej siatkówki plażowej

Od 21 czerwca rusza wakacyjny turniej siatkówki plażowej dla amatorów. Turniej potrwa aż do 26 sierpnia i będzie rozgrywany na 6 boiskach w Czechowicach-Dziedzicach. Mecze odbywać się będą w poniedziałki, wtorki, środy, soboty i niedziele w godz. od 10.00 do 13.00 i od 15.00 do 20.00.
Dla najlepszych organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, które zostaną rozdane na zakończenie zawodów przy okazji Dni Czechowic-Dziedzic.

W turnieju mogą brać osoby w wieku od 15 do 100 lat. Aby uczestniczyć w turnieju należy wypełnić i złożyć formularz uczestnictwa oraz uiścić opłatę wpisową w wysokości 5zł. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach turniejowych http://www.turniej.nets.net.pl class=dodaj>http://www.turniej.nets.net.pl

Organizatorami i sponsorami turnieju są RCEkoenergia sp z o.o., Nets, Ambra, MOSIR Czechowice-Dziedzice, LO im M.Skłodowskiej Curie, Zespół Szkół Zawodowych oraz UKS Set Kaniów.

Patronat medialny nad turniejem objęła Gazeta Czechowicka oraz portal czecho.pl.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.