czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 2881

Mistrzostwa Śląska na Kopalnioku

W sobotę na czechowickim Kopalnioku odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska w kajakarstwie klasycznym. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów.

Wyścig K-1 5000m Seniorów i Juniorów (91 i starsi)

1 Dobrzyński Karol 1991 GWAREK Czechowice-Dz. 3 23: 21, 70
2 Cielepała Michał 1990 STER Malczyce 8 23: 41, 33
3 Koczor Damian 1990 UKS "4" Katowice 13 23: 45, 01

Wyścig C-1 5000m Seniorów i Juniorów (91 i starsi)

1 Rogoziński Mateusz 1990 WEL-bis Lidzbark Welski 2 25: 37, 75
2 Płóciennik Karol 1990 PIAST Człuchów 11 26: 41, 23
3 Chudy Wojciech 1990 PIAST Człuchów 3 26: 42, 30

Wyścig K-1 5000m Seniorek i Juniorek (91 i starsze)

1 Przybylska Barbara 1969 LKSW FENIKS Lublin 2 25: 03, 20
2 Wróbel Katarzyna 1990 GWAREK Czechowice-Dz. 4 26: 18, 98
3 Werner Anna 1991 GWAREK Czechowice-Dz. 1 26: 31, 26

Wyścig K-1 5000m Juniorów młodszych (92-93)

1 Jonkisz Bartosz 1992 GWAREK Czechowice-Dz. 4 25: 40, 51
2 Szwagiel Marcin 1992 UKS MOS Opole 5 26: 24, 42
3 Szary Bartłomiej 1992 GWAREK Czechowice-Dz. 1 27: 36, 12

Wyścig C-1 5000m Juniorów młodszych (92-93)

1 Ruczyński Mariusz 1992 GWAREK Czechowice-Dz. 5 27: 23, 32
2 Kamiński Jacek 1992 WEL-bis Lidzbark Welski 2 27: 33, 52
3 Smolczyński Marek 1992 MKSW Trzebinia 1 28: 33, 39

Wyścig K-1 5000m Juniorek młodszych (92-93)

1 Michalczuk Karolina 1993 UKS MOS Opole 4 29: 28, 91
2 Stanny Magda 1993 MOSM Tychy 3 29: 29, 87
3 Markiewicz Karolina 1993 UKS MOS Opole 1 29: 39, 71

Wyścig K-1 2500m Młodzików (94-95)

1 Bierecki Michał 1994 UKS MOS Opole 8 13: 19, 00
2 Kuszplak Kamil 1994 LKSW FENIKS Lublin 3 13: 26, 12
3 Moj Michał 1994 UKS Świerklaniec 14 13: 31, 10

Wyścig C-1 2500m Młodzików (94-95)

1 Podufalski Sebastian 1994 GWAREK Czechowice-Dz. 2 16: 36, 26
2 Szwan Patryk 1994 UKS Świerklaniec 1 18: 16, 86
3 Dubiński Rafał 1994 UKS Świerklaniec 4 20: 12, 64

Wyścig K-1 2500m Młodziczek (94-95)

1 Wójcik Daria 1994 UKS "4" Katowice 3 14: 50, 43
2 Rudnicka Karolina 1994 LTK FALA Lublin 7 15: 28, 20
3 Rutka Małgorzata 1995 UKS "4" Katowice 6 15: 49, 35

Wyścig K-1 1250m Dzieci chłopców (96 i młodsi)

1 Wieruszewski Wiktor 1996 LTK FALA Lublin 3 07: 18, 59
2 Kansy Rafał 1996 UKS Świerklaniec 5 08: 06, 46
3 Dyszy Szymon 1996 UKS Świerklaniec 7 08: 30, 55

Wyścig K-1 1250m Dzieci dziewczynek (96 i młodsze)

1 Noga Paulina 1996 MOSM Tychy 11 07: 40, 28
2 Sowa Monika 1996 MOSM Tychy 6 07: 54, 91
3 Iskrzycka Justyna 1997 GWAREK Czechowice-Dz. 12 08: 18, 73

Wyścig K-2 2500m Mężczyzn (95 i starsi)

1 Jonkisz Bartosz Dobrzyński Karol GWAREK Czechowice-Dz. 2 10: 24, 11
2 Birecki Szymon Birecki Jakub UKS MOS Opole 7 10: 29, 78
3 Cielepała Michał Mazur Piotr STER Malczyce 3 10: 35, 17

Wyścig C-2 2500m Mężczyzn (95 i starsi)

1 Pośpiech Tomasz Rogoziński Mateusz UKS Świerklaniec/ WEL-bis Lidzbark Welski 3 11: 27, 48
2 Chudy Wojciech Płóciennik Karol PIAST Człuchów 2 12: 06, 47
3 Ruczyński Mariusz Kamiński Jacek GWAREK Czechowice-Dz./WEL-bis Lidzbark Welski 5 12: 20, 01

Wyścig K-2 2500m Kobiet (95 i starsze)

1 Wróbel Katarzyna Jurzak Justyna GWAREK Czechowice-Dz. 1 11: 32, 17
2 Werner Anna Tarasewicz Joanna GWAREK Czechowice-Dz. 4 11: 35, 34
3 Bartkiewicz Izabela Wronka Izabela LTK FALA Lublin 2 13: 01, 17

aka / czecho.pl

Źródło: gwarek.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.