czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 5 maja 2008
  • wyświetleń: 1670

Budują nową salę gimnastyczną

Trwa budowa sali gimnastycznej przy Gimnazjum Publicznym Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu ubiegłego roku i przebiegają zgodnie z harmonogramem. W nowy rok szkolny 2008/2009 szkoła powinna wejść z nową salą gimnastyczną. Zakończone zostały prace fundamentowe, wykonano podbudowę posadzki z podkładem betonowym. Rosną mury zaplecza socjalnego sali gimnastycznej.

W połowie marca rozpoczęły się prace montażowe głównej konstrukcji sali. Odeskowana i uzbrojona został płyta widowni oraz płyta drugiego piętra zaplecza sali gimnastycznej. Obecnie betonowana jest płyta posadzki o powierzchni 915m2.

Powierzchnia zabudowy sali gimnastycznej w GP Nr 2 to 1235m2, powierzchnia użytkowa 1403 m2, kubatura obiektu to 9840 m3. Wymiary sali to 40x24 m. Sala będzie miała dużą widownię na 170 miejsc, będzie wyposażona w sprzęt do koszykówki, piłki ręcznej, piłki siatkowej. Całość inwestycji będzie kosztowała gminny budżet 4 mln zł.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.