Sport

  • 5 maja 2008
  • wyświetleń: 1613

Awans do IV ligi ucieka MRKSowi!

Coraz trudniejsza staje się sytuacja MRKS-u. Czechowiczanie po bardzo słabym spotkaniu, doznali drugiej porażki z rzędu, ulegając Czarnym-Góral Żywiec 0:1.

Już pierwszy strzał gospodarzy (w 10. minucie) zakończył się bramką. Prostopadłe podanie z głębi pola otrzymał Robert Sołtysek i po wejściu w pole karne silnym uderzeniem nie dał szans naszemu bramkarzowi. Podczas pierwszych 45. minut MRKS ani razu nie oddał strzału w światło bramki strzeżonej przez Chrząszcza. Odnotować można jedynie bardzo niecelne uderzenia Gilewicza i Pokusy.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze wyprowadzali szybkie kontrataki, a nasza drużyna starała się grać atakiem pozycyjnym, jednak w zagraniach podopiecznych Artura Toborka było sporo niedokładności i błędów.

Wyniki:

Zapora Porąbka 4-0 Pasjonat Dankowice
Morcinek Kaczyce 1-1 Cukrownik Chybie
Czarni-Góral Żywiec 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica 1-3 Rekord Bielsko-Biała
Podhalanka Milówka 0-5 Kuźnia Ustroń
LKS Radziechowy 3-2 Spójnia Landek
Sokół Zabrzeg 0-1 Mieszko Piast Cieszyn
LKS Bestwina 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Więcej o meczu w serwisie http://www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=227 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.