Sport

  • 24 maja 2008
  • wyświetleń: 1647

Kryterium Uliczne Czechowice 2008

Przybywa sportowych atrakcji zaplanowanych na czerwcowy weekend w ramach Sport Music Festival Czechowice-Dziedzice 2008, prócz Międzyszkolnych i Międzygimnazjalnych Igrzysk Sportowych dzieci i młodzieży, odbędą się turnieje open w siatkówce halowej, siatkówce plażowej i piłce nożnej, dodatkową atrakcją będzie sobotnie Kryterium Uliczne Czechowice 2008. Organizatorem Kryterium jest Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Automobilklub Śląski w Katowicach przy współudziale Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa.

Wyścig samochodowy Kryterium Uliczne Czechowice 2008 - to impreza skierowana do zawodników licencjonowanych, jak i doświadczonych amatorów (należy potwierdzić starty w imprezach typu KJS lub sprint).

Kryterium będzie składać się z dwóch przejazdów zapoznawczych oraz dwukrotnego przejazdu odcinka specjalnego o długości 1,7 km wytyczonego wcentrum miasta. Kryterium jest częścią trzydniowej imprezy Sport Music Festiwal, której patronuje TVN.

Przejazdy zapoznawcze zaplanowano na godz. 9.00, a uroczysty start spod Urzędu Miejskiego na 9.50. Maksymalną liczbę zgłoszeń ustalono na poziomie 50 załóg. Załogę stanowi kierowca i pilot. Pilot musi mieć ukończone 18 lat. (Wpisowe wynosi 100 zł).

Szczegółowe informacje oraz regulamin będą dostępne na stronie: wrcfan.sck.pl. Oprócz zmagań czysto sportowych będzie można zobaczyć przedstawicieli różnych delegatur Automobilklubu Śląskiego: pojazdy zabytkowe, caravaning, ratowników PZM. Dla kibiców którzy nie będą w stanie przyjechać do Czechowic-Dziedzic planowana jest transmisja live w internecie z najciekawszych punktów trasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców.


Kryterium uliczne Czechowice 2008 przebiegać będzie ulicami: Niepodległości (od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza do ronda przy "Starej Gminie"), ul. Krótka , ul. Wesoła, ul. Braci Koźbów, ul. T. Kościuszki, ul. Ogrodowa od skrzyżowani z ul. T Kościuszki do ul. Niepodległości, ul. B. Prusa od skrzyżowania z ul. N. Barabasza (wjazd w ul. Niepodległości) ul. Wąska do skrzyżowania z ul. I. Łukaszewicza.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.