czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 2 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1109

MRKS spadł na czwarte miejsce w lidze

Remisem zakończył się mecz na „szczycie” bielskiej okręgówki. Emocjonujące spotkanie trzymało w napięciu do ostatniej minuty, szkoda tylko że do poziomu piłkarzy nie dostosowali się sędziowie z Żywca, którzy zupełnie pogubili się w końcówce meczu.

Jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej wydawało się, że pojedynek Rekordu z MRKS-em może decydować o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w tabeli. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna - to gospodarze przystępowali do dzisiejszego spotkania z komfortem psychicznym, bowiem nawet ewentualna porażka bielszczan nie pozbawiała ich fotelu lidera. Czechowiczanie z kolei zmuszeni byli grać o zwycięstwo, gdyż każdy inny wynik w konsekwencji powodował utratę pozycji wicelidera.

Mecz zakończył się podziałem punktów, choć śmiało należy powiedzieć, że MRKS mógł pokusić się o pokonanie lidera rozgrywek, który nie pokazał „wielkiej” piłki. Podsumowując spotkanie trzeba również zwrócić uwagę na niezbyt wysoki poziom sędziów, którzy mylili się w obie strony, a w ostatnich minutach doprowadzili do nerwowej atmosfery na boisku.

Po 28. kolejce nasz zespół w tabeli spadł aż na czwartą pozycję, gdyż swoje mecze wygrał zarówno Góral, jak i Zapora. Strata do tych zespołów wynosi jeden punkt.

Rekord Bielsko-Biała 1:1 MRKS Czechowice

Więcej czytaj w serwisie www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=248 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.