czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 2 czerwca 2008
  • wyświetleń: 939

Świetny występ czechowickich judoków

Podczas rozegranego III rzutu ligi indywidualno-drużynowej seniorów w judo świetny występ zanotowali młodzi judocy Miejskiego Klubu Sportowego.

W kategori wagowej do 81 kg w walce o brązowy medal spotkali się Jakub Kubieniec oraz Marcin Partyka. Zwyciężył ten pierwszy stając na trzecim stopniu podium. Warto dodać, że powtórzył on tym samym samym wynik osiągnięty w pierwszym rzucie ligi.

Bardzo dużą niespodziankę sprawił Artur Tyc, który w kategori +100 kg po trzech wygranych i jednej porażce zdobył brązowy medal co da mu prawdopodobnie kwalifikacje do reprezentacji Polski na pażdziernikowe Misrtzostwa Europy juniorów.

Jeszcze jeden czechowiczanin - choć reprezentuje barwy Czarnych Bytom - stanął na trzecim stopniu podium wrocławskiej imprezy w kategorii 73 kg. Był nim Michał Kubieniec.

W punktacji klubowej MKS CZechowice-Dziedzice zajął 6. miejsce w Polsce wśród seniórow za takimi ośrodkami jak: Bytom, Warszawa czy Wrocław.

Teraz wszyscy czekamy na dzień 13 sierpnia, w tym dniu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie wystartuje nasza wychowanka Katarzyna Piłocik. Trzymajmy wszyscy kciuki.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.