czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 czerwca 2008
  • wyświetleń: 6187

Foto-temat: Panie przy piłce

Panie zagrały kolejny towarzyski mecz piłki nożnej. Tym razem reprezentacje powiatu pszczyńskiego podejmowała dziewczyny z Czechowic na Stadionie Leśnym w Hotelu Imperium. W czwartkowy wieczór przy sztucznym oświetleniu na trawiastej murawie zostało rozegrane bardzo ciekawe spotkanie z dużą ilością bramek.

Foto-temat: Panie przy piłce


www.foto.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=13311&akt=1 class=dodaj>Zobacz zdjęcia z meczu dziewczyn!

W tym roku już po raz drugi odbył się towarzyski pojedynek zaprzyjaźnionych drużyn z powiatu pszczyńskiego i drużyny reprezentującej gminę Czechowice Dziedzice. Końcowy bilans to aż 22 bramki po bardzo składnych i mogących się podobać akcjach. Drużyna z Czechowice pod bacznym okiem Mariusza Maławego pomimo przegranej pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Nie wynik był w tym meczu sprawą najważniejszą, lecz przede wszystkim dobra zabawa.

Rep. Powiatu Pszczyńskiego – Rep. Gminy Czechowice 13:9 (6:2)
Bramki dla Czechowic: Paulina Czader 5 i Paulina Haszczyc 4

Reprezentacja Czechowic:
Skład drużyny: Czader Paulina, Haszczyc Paulina (ZSTiL), Jarzyna Katarzyna (ZSHU), Bury Aleksandra (ZL), Karolina Czarnecka, Marzena Wala , Sabina Pochopień, Łucja Krzyżewska, Zofia Waliczek, Agnieszka Siwiec, Justyna Rozum, Kozik Martyna (wszystkie z ZS „Silesia”).
Trener: Mariusz Maławy

Reprezentacja Pszczyny wystąpiła tym razem w składzie:
Monika Lysko (bramkarz), Monika Pomietło i Beata Madeja (wszystkie ZSZ i O Wola), Aneta Brzezinska (ZS Wola), Karolina Młyńczyk, Iza Lebioda, Monika Gamża i Bogusia Szczepanik (absolwentki ZSO Pawłowice), Ola Szulik (ZSR) i Ania Cofała (absolwentka ZSR).
Trener: Marcin Bienioszek

M.Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.