czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 czerwca 2008
  • wyświetleń: 4904

Turniej siatkówki plażowej

29 maja na boisku przy ZSTiL odbył się turniej siatkówki plażowej organizowany przez Młodzieżowa Rade Miejską. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn.

Turniej siatkówki plażowej
fot. taurus / klub czecho.pl


Ekipy składały się z dwóch chłopaków i jednej dziewczyny. Na rozpoczęcie turnieju o godzinie 15 stawiło się tylko 5 ekip, lecz ze względu na wcześniej ułożony terminarz spotkań organizator zgodził się, aby miejsce wolne uzupełniła inna drużyna. Okazała się ona czarnym koniem tych rozgrywek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że składała się z 3 dziewczyn.

Grano systemem każdy z każdym 1 set do 21 punktów. Wiele meczy było bardzo wyrównanych i emocjonujących, które trzymały w napięciu do samego końca. Sytuacja po ostatnim meczu była bardzo ciekawa, gdyż o 1. miejscu decydował bilans małych punktów, taka sama sytuacja miała miejsce w walce o 3. miejsce.

Ostatecznie turniej wygrała drużyna BARYŁKA TEAM, wyprzedzając POWIDŁ A dzięki lepszemu stosunkowi małych punktów. 3. miejsce zajęła drużyna SAVIOLA (składająca się z samych dziewczyn), będąc lepszą bilansem punktów od 2 KILO CUKRU, GŁODNYCH SUKCESU i ARMIN TEAM.

Zwycięska ekipa otrzymała piłkę MIKASA oraz karnety na kąpielisko miejskie, 2 miejsce bilety do kina, 3 miejsce karnety na kąpielisko.

taurus / klub czecho.pl

Turniej siatkówki plażowej · fot. taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.