Reklama

Sport

  • 30 czerwca 2003
  • wyświetleń: 1384

Czerkawski w Bestwinie

Najlepszego polskiego hokeistę - Mariusza Czerkawskiego oraz byłego i obecnego reprezentanta Polski w piłce nożnej - Mariusza Śrutwę i Marcina Baszczyńskiego można było zobaczyć wczoraj w Bestwinie.

Właśnie w Bestwinie odbył się kolejny memoriał poświęcony pamięci Marka Suchego - zmarłego przed siedmioma laty dziennikarza sportowego, pracownika między innymi "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polskiej.

Marek Suchy był czechowiczaninem jednak meczu poświęconego jego pamięci nie rozegrano w Czechowicach. Dlaczego? Okazuje się, że impreza, w rodzinnym mieście Marka Suchego, nie cieszyła się zainteresowaniem publiczności.

W Bestwinie, mecz gwiazd sportu z zawodnikami miejscowego klubu - LKS Bestwina, oglądał tłum kibiców. Kibice jednak dziwili się, że w składzie LKS-u nie ma najlepszego gracza w historii tego klubu, byłego reprezentanta Polski - Ryszarda Krausa.


Iza / Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.