czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2008
  • wyświetleń: 4398

Justyna Iskrzycka z Pucharem Starosty

Co roku na przełomie maja i czerwca odbywa się w Kaniowie mini triathlon o puchar starosty bielskiego. Jest to niezwykle wyczerpująca konkurencja, ale ciesząca się popularnością wśród zawodników okolicznych klubów, a także wśród zawodników uczestniczących w rozgrywanym równolegle turnieju kajak-polo.

Justyna Iskrzycka z Pucharem Starosty
Justyna Iskrzycka
fot. danielek2002 / klub czecho.pl


W tym roku wystartowało w nim 50 zawodników. Najpierw ubrani obowiązkowo w kapoki musieli przepłynąć około 150 metrów, by po wyjściu z wody ruszyć od razu do biegu przełajowego a następnie przepłynąć kajakiem 600 metrów dookoła akwenu, na którym swoje mecze rozgrywają kajak-poliści.

Nie zawiedli ubiegłoroczni laureaci. Wśród najmłodszych uczestniczek doskonale kolejny raz spisała się zawodniczka Gwarka Czechowic – Dziedzice Justyna Iskrzycka, wyprzedzając swoje klubowe koleżanki Sylwię Oleksy i Adriannę Iskrzycką.

Wśród mężczyzn zwyciężył również ubiegłoroczny triumfator, tym razem reprezentujący UKS Set Kaniów ̵ 1; Tomasz Molenda, drugi był Bogdan Sztuba z Kwisy, a na trzecim i czwartym uplasowali się zawodnicy UKS Set Arkadiusz Pilarz i Tomasz Kabut.

Wśród kobiet najlepsze były zawodniczki WTW Delfin Ślesin – Krystyna Nowacka i Justyna Turowicz, trzecia była Natalia Rożniakowska z Kwisy. Kwisa wystawiła doskonałą ekipę najmłodszych chłopców, gdzie wszystkie czołowe lokaty zajęli zawodnicy tego klubu: Nykiel Gracjan, Woźnicki Jakub, Dobrowolski Patryk.

danielek2002 / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.