Sport
- 11 lutego 2026
- wyświetleń: 1492
MOSiR zaprasza do udziału w pieszej wycieczce w Beskid Śląski
Za nami:
W sobotę 21 lutego odbędzie się piesza wycieczka w Beskid Śląski organizowana przez czechowicki MOSiR. To propozycja dla osób lubiących aktywny wypoczynek i piękne górskie trasy.

Organizatorzy wycieczki zaplanowali trasę Przełęcz Szarcula - Stecówka (kościół MB Fatimskiej) - Pietraszonka - Gańczorka (909 m) - Dolina Olzy - Istebna Łączyna - Zaolzie. Długość tej trasy to około 15 kilometrów, z kolei suma podejść: 472 m, a suma zejść: 659 m.
Koszt wycieczki to 70 zł płatne gotówką - opłata nie podlega zwrotowi. Zapisów można dokonywać od poniedziałku 9 lutego w Biurze Obsługi Klienta MOSiR, w godzinach od 7:30 do 15:00, od poniedziałku do piątku.
Więcej informacji oraz potrzebne załączniki można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Czechowice-Dziedzice.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Powiatowa Liga Pływacka. Za nami zawody na czechowickim basenie "Wodnik"
Gorący tematRusza cykl "Biegiem po zdrowie 2026". Przed nami XXIX Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR
Są darmowe i bez zapisów. MOSiR otwiera korty tenisowe
Cykl "Biegiem po zdrowie 2026". MOSiR opublikował regulamin i kalendarz imprez
Gorący temat[FOTO] Sportowe Podsumowanie Roku 2025. Wręczono ponad 150 nagród i wyróżnień
[FOTO] "Dyskoteka na Lodzie dla WOŚP" na czechowickim lodowisku MOSiR
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




![[FOTO] Powiatowa Liga Pływacka - zawody na czechowickim basenie "Wodnik" - 14.04.2026](https://galeria.czecho.pl/ib/3b634bcffb2b98cf0357d6a0a16999ba/z7/2026/2026-04-15/slides/foto_powiatowa_liga_plywacka_zawody_na_czechowickim_basenie_wodnik_14_04_2026_4884.jpg)



