Sport
- 9 marca 2026
- wyświetleń: 771
Imponujący mecz Czechowiczanek! Siatkarki MKS meldują się w finale I Ligi Śląskiej!
Zrobiły to! Po emocjonującym rewanżu z zespołem BKS Stal Bielsko-Biała siatkarki MKS Czechowice-Dziedzice meldują się w finale I Ligi Śląskiej!

- To był mecz pełen walki, emocji i ogromnego zaangażowania całej drużyny. Każdy punkt był wywalczony, a wsparcie z trybun dodało nam jeszcze więcej energii! Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy byli dziś z nami na hali oraz tym, którzy wspierali nas przed ekranami. Wasz doping naprawdę niesie! Teraz czas na wielki finał przed nami kolejne siatkarskie emocje! Razem piszemy historię. Razem walczymy dalej! - relacjonuje w mediach społecznościowych Sekcja Dziewcząt MKS Czechowice-Dziedzice.
W pierwszym meczu, rozegranym 28 lutego w hali BKS Stal, Czechowiczanki wygrały 3:1 (25:19, 28:26, 25:23). Natomiast w drugim spotkaniu, które odbyło się w sobotę 7 lutego w hali przy czechowickiej SP nr 5, zawodniczki MKS wygrały z bielszczankami 3:2.
Loading...
ZOBACZ TAKŻE
JutroNabór do sekcji lekkoatletyki czechowickiego MKS. Przed nami treningi próbne
[FOTO] Sukces tenisistów stołowych MKS na Mistrzostwach Śląska Juniorów
Siatkarze MKS Czechowice-Dziedzice zagrają o awans do II Ligi Ogólnopolskiej!
Gorący temat[FOTO] Sukces siatkarek MKS! Czechowiczanki zagrają o awans do 2 Ligi Ogólnopolskiej!
Gorący temat[FOTO] Puchar z rąk ministra sportu. Czechowicki MKS z cenną nagrodą
Gorący tematWielkie widowisko w Rudzie Śląskiej! Siatkarki MKS z wicemistrzostwem I Ligi Śląskiej Kobiet!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









