czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 19 lipca 2008
  • wyświetleń: 1584

Czechowiccy rowerzyści coraz wyżej

Czechowiccy rowerzyści z kadym kolejnym startem w ogólnopolskich zawodach radzą sobie coraz lepiej. W Brennej Jakub Głowacki był tuż za podium.

W czerwcu kolarze ekstremalni z Czechowic-Dziedzic wystartowali w trzech imprezach. Najpierw, 8 czerwca w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar w kategorii Hobby Hardtail (rowery bez tylniego zawieszenia) 22. miejsce zajął Jakub Głowacki, a 39. miejsce - Jakub Pysz.

21 czerwca ekipa wystartowała w tej samej kategorii w Ustroniu. Tam najlepszy czechowiczanin - Łukasz Urbanek zakończył zawody na 6. pozycji. Na 18. dojechał Rafał Szczyrbowski. Dzień później w Brennej zobaczyliśmy Jakuba Głowackiego i Jakuba Pysza, zajęli odpowiednio 4. i 8. miejsce w kategorii Hobby Hardtail.

Teraz rowerzyści planują wystartować w Mistrzostwach Polski w Downhillu w Wisła - Stożek (20.07.2008) oraz w zawodach downhillowych w Kasina Wielka - Śnieżnica (24.08.2008).