czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 2 lipca 2008
  • wyświetleń: 819

Zajęcia Nordic Walking z TKKG

Już od 4 lipca przy Telewizyjnym Klubie Kwadransowych Grubasów powstanie pierwsza w Czechowicach-Dziedzicach grupa Nordic Walking. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym również osoby nie należące do klubu na marsz z kijami.

Nordic Walking to specyficzna technika poruszania się za pomocą specjalnie w tym celu skonstruowanych kijków. Jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania fizycznego. Nie wszyscy mogą przebiec lub przejechać kilka lub kilkadziesiąt kilometrów. Każdy natomiast może wziąć w ręce kijki i pospacerować.

Oprócz tego, że będziesz zdrowszy, to jeszcze będziesz „trendy” ponieważ Nordic Walking uprawia już na świecie kilka milionów ludzi. Podczas marszu Nordic Walking pracuje 90% mięśni naszego ciała i tracimy do 450 kcal/h. Tą technikę stosuje się nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również rehabilitacyjnych.

Nie przegap kolejnej szansy na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w fantastycznym towarzystwie, a my gwarantujemy, że ten czas na pewno nie będzie stracony!

Żeby rozpocząć z nami maszerowanie nie potrzebujesz specjalnego przygotowania, wystarczą: wygodne obuwie, kije oraz ubranie sportowe.

Informacji o Grupie Nordic Walking udzielają: Elżbieta Zarębska (tel. 0604 248 845) oraz Barbara Lach (tel. 0605 242 082).

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.