Sport

  • 5 lipca 2008
  • wyświetleń: 1865

Hot-spot uruchomiony ponownie

W roku ubiegłym w okresie od 1 czerwca do 31 października na terenie naszej gminy został aktywowany darmowy publiczny punkt dostępowy do globalnej sieci Internet za pomocą sieci bezprzewodowej.

Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców Hot-Spotem-em ponownie aktywowano darmowy punkt dostępowy z nadajnika umieszczonego na budynku Urzędu Miejskiego, obejmującego swym zasięgiem Plac Jana Pawła II oraz rozszerzono zasięg o kolejne lokalizacje w naszej gminie tj. basen kryty, kąpielisko oraz stadion MOSiR, umożliwiając tym samym wygodne poruszanie się po stronach WWW, odbiór poczty elektronicznej czy też rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Aby skorzystać z punktu dostępowego wystarczy urządzenie, nie tylko komputer np.: laptop, palmtop czy telefon komórkowy wyposażone w kartę bezprzewodową typu WiFi, skonfigurowaną na automatyczne uzyskanie adresu IP.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.